TJ Velešov Doudleby nad Orlicí A vs Tělocvičná jednota Sokol Lukavice

3 - 3
Celkový čas

TJ Velešov Doudleby nad Orlicí A vs TJ Sokol Černíkovice

7 - 1
Celkový čas

TJ Velešov Doudleby nad Orlicí B vs FO Křovice

2 - 1
Celkový čas

TJ Velešov Doudleby nad Orlicí A vs TJ Lokomotiva Borohrádek

2 - 1
Celkový čas

TJ Velešov Doudleby nad Orlicí B vs SK Dobré

6 - 5
Celkový čas

TJ Velešov Doudleby nad Orlicí A vs SK Albrechtice nad Orlicí

0 - 2
Celkový čas

TJ Velešov Doudleby nad Orlicí B vs TJ SOKOL Voděrady

3 - 4
Celkový čas

TJ Velešov Doudleby nad Orlicí A vs FC Spartak Rychnov nad Kněžnou B

1 - 7
Celkový čas

TJ Velešov Doudleby nad Orlicí A vs AFK Častolovice A

Hodnocení trenéra:
Zápas na horké půdě Doudleb byl až nezdravě hecnutý, v soubojích se jiskřilo, hrála se tvrdá hra. Oba soupeři si nedarovali metr trávníků a za podpory rozhodčího, který trestal minimálně se důrazný fotbal přeléval v agresivní hru. Nicméně jsme ukázali, že naši kluci nejsou z cukru a se soupeřem se vypořádali se ctí. Opět jsme od samého začátku diktovali tempo hry, měli vetší převahu v držení míče a zdařile kombinovali. Soupeř se tak dostával před naši branku jen sporadicky i za přispění organizované hry našich stoperů. Postupně jsme se dostávali do finální fáze a začali ohrožovat branku soupeře.
Gólman Doudleb v úvodu zápasu ale bravurně zachytal, a tak musela přijít až individuální akce Honzy Brandejse, který si z levé strany navedl balon do středu hřiště a z cca 35 metrů vymetl levou šibenici soupeřovy branky. Někteří diváci ještě teď sedí na lavičkách místního stadionu a nevěřícně kroutí hlavou. My jsme pak pokračovali v naší převaze a soupeř spíše nakopávanými balony hrozil z rychlých brejků. Jeden takový se jim ve 30. minutě vydařil a bylo vyrovnáno. Byl to ale opět Honza Brandejs, který výborně připraven na včerejší zápas, opět po individuální akci zavěsil a do kabin se tak šlo za stavu 1:2 v náš prospěch.
Do druhé půle jsme nastoupili s cílem hrát trpělivě, organizovaně a soupeře do ničeho nepustit, což se nám převážnou část zápasu dařilo a hru jsme defacto kontrolovali. Třetí branku pak vsítil a svůj hattrick završil, po krásném pasu Ondry Šuplera za obranu, opět Honza Brandejs, který v tomto zápase patřil mezi ústřední postavy.
Celkově nelze ale vyzdvihnout jen střelce zápasu, je potřeba pochválit celý tým za předvedenou hru, za bojovnost a odpovědný výkon, což bylo na půdě Doudleb velmi důležité. Smutnou kaňkou tohoto utkání bylo zranění našeho brankáře Lukáše Junka, který si při rozcvičce vážně poranil koleno a musel ihned odcestovat k lékařskému vyšetření. Tímto Lukášovi přejeme brzké uzdravení a rychlý návrat na fotbalové hřiště. 🙏
Již tuto středu čeká náš A-tým další kolo poháru OFS RK na hřišti Solnice „B“ od 17 hodin, v neděli pak přivítáme fotbalisty Kostelecké Lhoty, rovněž od 17 hodin. Přijďte nás proto podpořit!!
tr. Vik
1 - 3
Celkový čas

TJ Velešov Doudleby nad Orlicí B vs AFK Častolovice B

V prvním mistrovském utkání III.třídy naše béčko získalo 2 body. Po celý zápas jsme byli lepším mužstvem, škoda zahozených šancích, kterých bylo dost. Dvě vstřelené branky Vítka stačily jen na remízu. V penaltách jsme byli 100% , a když soupeř jednu neproměnil , brali jsme bod navíc. V dalším kole hostíme Sokol Voděrady v sobotu 20.8. od 17h.

2 - 2
Celkový čas