Muži

2 - 1
Okresní soutěž III. třídy

AFK Častolovice B — TJ SOKOL Kostelecká Lhota A

2 - 2
Okresní přebor II. třídy

Sportovní klub Solnice B — AFK Častolovice A

1 - 2
Okresní soutěž III. třídy

FO Křovice — AFK Častolovice B

3 - 1
Okresní přebor II. třídy

AFK Častolovice A — SK Albrechtice nad Orlicí

2 - 1
Okresní přebor II. třídy

SK Dobruška B — AFK Častolovice A

6 - 0
Okresní soutěž III. třídy

AFK Častolovice B — SK Dobré

1 - 1
Okresní soutěž III. třídy

TJ Sokol Žďár nad Orlicí — AFK Častolovice B

0 - 1
Okresní přebor II. třídy

AFK Častolovice A — TJ Lokomotiva Borohrádek

4 - 1
Okresní přebor II. třídy

SK Týniště nad Orlicí B — AFK Častolovice A

5 - 2
Okresní soutěž III. třídy

AFK Častolovice B — 1.FC Rokytnice v O.h.

0 - 0
Okresní přebor II. třídy

AFK Častolovice A — TJ Sokol Černíkovice

0 - 4
Okresní soutěž III. třídy

SK Petrovice n.Orlicí — AFK Častolovice B

1 - 1
Okresní soutěž III. třídy

AFK Častolovice B — TJ Sokol Křivice

3 - 0
Okresní přebor II. třídy

Fotbalový klub Kostelec nad Orlicí B — AFK Častolovice A

2 - 0
Okresní přebor II. třídy

TJ Velešov Doudleby nad Orlicí A — AFK Častolovice A

1 - 7
Okresní soutěž III. třídy

AFK Častolovice B — Sportovní klub Přepychy A

2 - 1
Okresní soutěž III. třídy

AFK Častolovice B — TJ SOKOL Voděrady

0 - 0
Okresní přebor II. třídy

AFK Častolovice A — TJ Sokol Lípa nad Orlicí

4 - 2
Okresní soutěž III. třídy

AFK Častolovice B — TJ Baník Vamberk B

1 - 4
Okresní přebor II. třídy

TJ Baník Vamberk A — AFK Častolovice A

1 - 2
Okresní přebor II. třídy

AFK Častolovice A — Tělocvičná jednota Sokol Lukavice

5 - 2
Okresní soutěž III. třídy

TJ FC Roveň — AFK Častolovice B

3 - 1
Okresní přebor II. třídy

AFK Častolovice A — TJ Baník Vamberk A

6 - 1
Okresní soutěž III. třídy

TJ Baník Vamberk B — AFK Častolovice B

17:00
Okresní soutěž III. třídy

AFK Častolovice B — TJ FC Roveň

17:00
Okresní přebor II. třídy

TJ Sokol Lukavice — AFK Častolovice A

17:00
Okresní přebor II. třídy

AFK Častolovice A — Sportovní klub Solnice B

17:00
Okresní soutěž III. třídy

TJ SOKOL Kostelecká Lhota A — AFK Častolovice B

10:00
Okresní přebor II. třídy

SK Albrechtice nad Orlicí — AFK Častolovice A

17:00
Okresní soutěž III. třídy

AFK Častolovice B — FO Křovice

17:00
Okresní přebor II. třídy

AFK Častolovice A — SK Dobruška B

17:00
Okresní soutěž III. třídy

SK Dobré — AFK Častolovice B

17:00
Okresní soutěž III. třídy

AFK Častolovice B — TJ Sokol Žďár nad Orlicí

17:00
Okresní přebor II. třídy

TJ Lokomotiva Borohrádek — AFK Častolovice A

17:00
Okresní soutěž III. třídy

1.FC Rokytnice v O.h. — AFK Častolovice B

17:00
Okresní přebor II. třídy

AFK Častolovice A — SK Týniště nad Orlicí B

17:00
Okresní soutěž III. třídy

AFK Častolovice B — SK Petrovice n.Orlicí

17:00
Okresní přebor II. třídy

TJ Sokol Černíkovice — AFK Častolovice A

17:00
Okresní soutěž III. třídy

TJ Sokol Křivice — AFK Častolovice B

17:00
Okresní přebor II. třídy

AFK Častolovice A — Fotbalový klub Kostelec nad Orlicí B

17:00
Okresní přebor II. třídy

AFK Častolovice A — TJ Velešov Doudleby nad Orlicí A

17:00
Okresní soutěž III. třídy

Sportovní klub Přepychy A — AFK Častolovice B

17:00
Okresní přebor II. třídy

TJ Sokol Lípa nad Orlicí — AFK Častolovice A

17:00
Okresní soutěž III. třídy

TJ SOKOL Voděrady — AFK Častolovice B