Soutěž: Pohár OFS RK

3 - 5
Celkový čas

Slatina vs Častolovice A

O víkendu jsme odehráli naše první ostré utkání v rámci poháru OFS Rychnova nad Kněžnou na hřišti Slatiny nad Zdobnicí.
Utkání začalo v poměrně vysokém tempu a nám se dlouho nedařilo ohrozit soupeřovu branku. Naše hra měla spoustu nepřesností a postupná kombinace byla spíše zbrklá bez finální fáze. Přesto se nám podařilo v 9. minutě poprvé skórovat Petrem Duzbabou. Následně nás potrestal soupeř po standardní situaci hlavou a my jsem se dále spíše jen hledali a jen sporadicky hrozili. V 35. minutě se po individuální akci prosadil Michal Brandejs a s výsledkem 2:1 jsme šli do kabin.
O poločasové přestávce jsme si řekli, co je potřeba zlepšit, na čem více zapracovat a udělali změny v sestavě. Do druhé půle jsme nastoupili znovu s vysokou intenzitou a zápas již plně kontrolovali. Soupeř postupně odcházel fyzicky a bylo jen otázkou kolik se nám podaří vstřelit branek. Dále se střelecky prosadil Tomáš Přikryl, po standardní situaci krásnou střelou Lukáš Krupka, Lukáš Hojný a znovu Michal Brandejs. Utkání ukázalo, že máme stále na čem pracovat, ale rovněž ukázalo naši fyzickou připravenost, která bude v následující sezóně důležitým prvkem proti silnějším soupeřům. Jeden takový nás čeká hned tuto sobotu od 14 hodin. Na domácí půdě přivítáme celek Borohrádku.