Sportovní klub Týniště nad Orlicí B vs AFK Častolovice A

2 - 2
Celkový čas

Zpráva

Naše áčko má za sebou anglický týden, když jsme minulý víkend odehráli vítězné utkání s Černíkovicemi, ve středu pak semifinálové utkání OFS RK na hřišti v Týništi s místním béčkem a včera znovu na stejném hřišti se stejným mužstvem 7. kolo OP II. třídy.
V sobotu jsme pak odehráli další kolo OP II. třídy rovněž s Týništěm na výrazně horším terénu a za hustého deště. Nutno říct, že si oba týmy sáhli na své dno, včetně obou laviček, které byly stejně jako hráči skrápěni vytrvalým deštěm. Do zápasu jsem opět vstoupili lépe po krásné brance Michala Slavíka, který se trefil z půlky jedné části svého těla. Hra pak byla spíše vyrovnaná a bojovná a díky těžkému terénu nepřesná v kombinaci. Poločas jsme dokázali opět vyhrát 1:0. Druhý poločas jsme chtěli tentokrát zvládnout lépe, než v pohárovém zápasu, ale bylo to opět Týniště, které přebíralo iniciativu a bylo postupně více nebezpečné. Po rychlém brejku pak vstřelili vyrovnávací branku a po jednom z rohů pak branku na 2:1. Naši hru jsme poté výrazně zjednodušili, přeskupili posty a posílili útok. Kluky jsme nabádali ke zvýšené aktivitě do poslední minuty zápasu, za což přišla odměna v samotném konci, kdy se po odraženém balonu dostal do zakončení Martin Lux a bylo vyrovnáno na 2:2. Šlo se opět do penalt, při kterých nám hrála do karet euforie z vyrovnávacího gólu a tentokrát jsem dokázali proměnit všech pět penalt a zápas tak alespoň na penalty vyhráli. Týništi jsme tak středeční prohru v podobném stylu úspěšně vrátili!!💪
Kluky je třeba pochválit za zvládnutý náročný týden a za přístup ve včerejším zápase, kde jsme brali dva důležité body ze hřiště Týniště. Příští sobotu nás čeká sousedské derby s Kostelcem „B“, které bude jistě opepřeno výbornou atmosférou. Přijďte nás proto ve velkém počtu podpořit. 🤜🤛