AFK Častolovice A vs TJ Sokol Černíkovice

6 - 1
Celkový čas

Zpráva

V sobotu jsme přivítali tým Černíkovic v utkání, které bylo v prvním poločase, ale i v průběhu celého utkání výrazně ovlivněno vydatným deštěm.
Z počátku zápasu jsme si vytvářeli herní převahu, ale déšť nám i soupeři kazil kombinační hru. Utkání se muselo na chvíli i přerušit, to když už nebylo vidět téměř na metr. Stav trávníku se ale brzy zlepšil a ve hře se mohlo pokračovat. Ve 24. minutě se dostal po rohovém kopu k odraženému míči soupeř a vstřelil první branku utkání. My jsme ale trpělivě pokračovali v herní převaze, brzy vyrovnali a do konce prvního poločasu skóre navýšili na 4:1.
V druhém poločase jsme pokračovali v naší hře a další branky ještě přidali. Skóre mohlo být opět vyšší, kdybychom využili další brankové příležitosti, které nám zneškodnil dobře chytající David Holoubek. Tým zaslouží pochvalu za předvedený výkon a již teď se těšíme na středeční semifinálové utkání o pohár OFS RK s týmem Týniště nad Orlicí „B“ na jejich hřišti na atletickém stadionu. Výkop je v 16:30 hodin.