Mužstva AFK muži

1 - 4
Okresní přebor II. třídy

Sportovní klub Přepychy A vs AFK Častolovice A

6 - 0
Okresní soutěž IV. třídy

AFK Častolovice B vs Tělocvičná jednota Sokol Javornice B

5 - 10
Okresní soutěž IV. třídy

Sportovní klub Přepychy B vs AFK Častolovice B

1 - 1
Okresní přebor II. třídy

AFK Častolovice A vs Tělocvičná jednota Sokol Lukavice

5 - 5
Okresní přebor II. třídy

TJ Velešov Doudleby nad Orlicí A vs AFK Častolovice A

12 - 0
Okresní soutěž IV. třídy

AFK Častolovice B vs TJ START Olešnice v Orlických horách

3 - 2
Okresní soutěž IV. třídy

FC Domašín z.s. vs AFK Častolovice B

5 - 2
Okresní přebor II. třídy

AFK Častolovice A vs SK Dobruška B

4 - 1
Okresní soutěž IV. třídy

AFK Častolovice B vs Tělovýchovná jednota Sokol Slatina nad Zdobnicí

3 - 2
Okresní přebor II. třídy

AFK Častolovice A vs Sportovní klub Solnice B

4 - 0
Okresní přebor II. třídy

AFK Častolovice A vs TJ Sokol Černíkovice

1 - 1
Okresní soutěž IV. třídy

AFK Častolovice B vs FC České Meziříčí B

3 - 0
Okresní přebor II. třídy

AFK Častolovice A vs TJ Lokomotiva Borohrádek

3 - 1
Okresní soutěž IV. třídy

TJ SOKOL Kostelecká Lhota B vs AFK Častolovice B

1 - 1
Okresní přebor II. třídy

TJ SOKOL Kostelecká Lhota z.s. A vs AFK Častolovice A

4 - 1
Okresní soutěž IV. třídy

AFK Častolovice B vs TJ FC Roveň

2 - 1
Okresní soutěž IV. třídy

Tělovýchovný klub Čermná nad Orlicí vs AFK Častolovice B

0 - 5
Okresní přebor II. třídy

AFK Častolovice A vs FC ZDELOV 1963

1 - 1
Okresní přebor II. třídy

FC Spartak Rychnov nad Kněžnou B vs AFK Častolovice A

2 - 3
Okresní soutěž IV. třídy

1.FC Rokytnice v O.h. vs AFK Častolovice B

2 - 0
Okresní přebor II. třídy

AFK Častolovice A vs FK Deštné v O.h.

3 - 1
Okresní přebor II. třídy

Fotbalový klub Kostelec nad Orlicí B vs AFK Častolovice A

0 - 0
Okresní přebor II. třídy

AFK Častolovice A vs SK Albrechtice nad Orlicí

2 - 1
Okresní přebor II. třídy

AFK Častolovice A vs Sportovní klub Přepychy A

0 - 2
Okresní přebor II. třídy

Tělocvičná jednota Sokol Lukavice vs AFK Častolovice A

4 - 1
Okresní přebor II. třídy

AFK Častolovice A vs TJ Velešov Doudleby nad Orlicí A

11 - 2
Okresní soutěž IV. třídy

AFK Častolovice B vs Sportovní klub Přepychy B

1 - 1
Okresní přebor II. třídy

SK Dobruška B vs AFK Častolovice A

4 - 2
Okresní přebor II. třídy

Sportovní klub Solnice B vs AFK Častolovice A

0 - 17
Okresní soutěž IV. třídy

TJ START Olešnice v Orlických horách vs AFK Častolovice B

1 - 2
Okresní soutěž IV. třídy

Tělocvičná jednota Sokol Javornice B vs AFK Častolovice B

0 - 5
Okresní přebor II. třídy

TJ Sokol Černíkovice vs AFK Častolovice A

3 - 2
Okresní soutěž IV. třídy

AFK Častolovice B vs FC Domašín z.s.

3 - 3
Okresní soutěž IV. třídy

Tělovýchovná jednota Sokol Slatina nad Zdobnicí vs AFK Častolovice B

3 - 2
Okresní přebor II. třídy

TJ Lokomotiva Borohrádek vs AFK Častolovice A

5 - 1
Okresní přebor II. třídy

AFK Častolovice A vs TJ SOKOL Kostelecká Lhota z.s. A

1 - 2
Okresní soutěž IV. třídy

FC České Meziříčí B vs AFK Častolovice B

4 - 0
Okresní přebor II. třídy

FC ZDELOV 1963 vs AFK Častolovice A

3 - 0
Okresní soutěž IV. třídy

AFK Častolovice B vs TJ SOKOL Kostelecká Lhota B

2 - 2
Okresní přebor II. třídy

AFK Častolovice A vs FC Spartak Rychnov nad Kněžnou B

1 - 2
Okresní soutěž IV. třídy

TJ FC Roveň vs AFK Častolovice B

1 - 5
Okresní přebor II. třídy

FK Deštné v O.h. vs AFK Častolovice A

4 - 2
Okresní soutěž IV. třídy

AFK Častolovice B vs Tělovýchovný klub Čermná nad Orlicí

4 - 1
Okresní přebor II. třídy

AFK Častolovice A vs Fotbalový klub Kostelec nad Orlicí B

2 - 5
Okresní přebor II. třídy

SK Albrechtice nad Orlicí vs AFK Častolovice A

8 - 3
Okresní soutěž IV. třídy

AFK Častolovice B vs 1.FC Rokytnice v O.h.

5 - 4

Častolovice A vs Týniště nad Orlicí B

4 - 0

Baník Vamberk "A" vs AFK Častolovice "A"

8 - 1

Častolovice B vs Kostelecká Lhota B

1 - 7
Pohár OFS RK

Slatina vs Častolovice A

3 - 5
Okresní přebor II. třídy

AFK Častolovice A vs TJ Lokomotiva Borohrádek

2 - 2
Okresní soutěž III. třídy

TJ Velešov Doudleby nad Orlicí B vs AFK Častolovice B

17:00
Okresní soutěž III. třídy

AFK Častolovice B vs TJ SOKOL Voděrady

17:00
Okresní přebor II. třídy

TJ Velešov Doudleby nad Orlicí A vs AFK Častolovice A

17:00
Okresní soutěž III. třídy

TJ Sokol Žďár nad Orlicí vs AFK Častolovice B

17:00
Okresní přebor II. třídy

AFK Častolovice A vs TJ SOKOL Kostelecká Lhota A

17:00
Okresní soutěž III. třídy

AFK Častolovice B vs SK Dobré

17:00
Okresní přebor II. třídy

FC Spartak Rychnov nad Kněžnou B vs AFK Častolovice A

16:30
Okresní přebor II. třídy

AFK Častolovice A vs TJ Sokol Černíkovice

16:30
Okresní soutěž III. třídy

SK Petrovice n.Orlicí vs AFK Častolovice B

16:30
Okresní přebor II. třídy

Sportovní klub Týniště nad Orlicí B vs AFK Častolovice A

16:30
Okresní soutěž III. třídy

AFK Častolovice B vs FO Křovice

16:30
Okresní přebor II. třídy

AFK Častolovice A vs Fotbalový klub Kostelec nad Orlicí B

16:30
Okresní soutěž III. třídy

TJ Baník Vamberk B vs AFK Častolovice B

16:00
Okresní soutěž III. třídy

AFK Častolovice B vs Sportovní klub Přepychy

16:00
Okresní přebor II. třídy

SK Albrechtice nad Orlicí vs AFK Častolovice A

10:00
Okresní přebor II. třídy

AFK Častolovice A vs Tělocvičná jednota Sokol Lukavice

13:00
Okresní soutěž III. třídy

AFK Častolovice B vs TJ Sokol Křivice

15:30
Okresní přebor II. třídy

Sportovní klub Solnice B vs AFK Častolovice A

15:00
Okresní přebor II. třídy

SK Dobruška B vs AFK Častolovice A