AFK Častolovice B vs FO Křovice

4 - 0
Celkový čas

Zpráva

V nedělní dohrávce 7. kola III. třídy jsme na domácím hřišti přivítali hráče FO Křovice. Již v 8. min. otevřel skóre zápasu Honza Brandejs 1:0. Další branky padly ve 20. a 23. minutě a tím bylo o zápase rozhodnuto. V prvním poločase jsme předvedli asi 20 věrným divákům několik pohledných akcí, kterým chybělo jen gólové zakončení (2x nastřelené břevno). Po přestávce už to takový koncert nebyl, přesto jsme v 65. min. zvýšili na 4:0. Ke konci zápasu mohl soupeř vysokou porážku zmírnit, ale jeho šance zůstaly nevyužity. Zápas odřídil s přehledem nestárnoucí Jarda Knapek. V dalším kole se utkáme s béčkem Baníku Vamberk v neděli od 15,30h. Po dnešní výhře jsme se vyhoupli do čela tabulky III. třídy💪