obrzek10
obrzek15
obrzek06
obrzek11
obrzek12
obrzek02
obrzek01
obrzek05
obrzek14
obrzek13
obrzek03
obrzek16
obrzek07
obrzek04
obrzek08
obrzek09

Sobota  19.09.2020   16:00 hodin

Muži A:  AFK Častolovice "A" - FC Zdelov 1963     3:2 (1:0)

Branky: Brandejs Jan 2, Rojek Štěpán 

 

Rozhodčí: Gernát Lukáš - Jedlinský Luboš, Smolko Ondřej

Zápis o utkání ZDE

Neděle  13.09.2020   16:30 hodin

Muži A:  SK Dobruška "B" :  AFK Častolovice "B"   3:5 (3:2) 

Branky: Brandejs Michal 2, Brandejs Jan, Přikryl Tomáš, Boháč Filip 

 

Rozhodčí: Dušek Jan - Petr Jan, Trejtnar Dominik

Delegát: Matula Pavel

Trenér AFK Tomáš Přikryl: "Výrazně posílené mužstvo domácích o několik hráčů A teamu nám dělalo velké problémy v první polovině utkání. Dvakrát jsme šli do vedení po povedených brejcích, v závěru poločasu jsme však inkasovali z krásně zahrané standartky a následně po naší hrubé chybě z rozehry. Do druhé půle jsme vstoupili s cílem otočit utkání, což se nám po skvělém týmovém výkonu znovu povedlo. Kaňkou utkání je zbytečné vyloučení nejlepšího hráče na hřišti F. Boháče."

Trenér SK Dobruška Martin Lemfeld: "Tentokrát jsme nemohli počítat s dorostenci a některými hráč B týmu, takže jsme byli rádi, že nás doplnili hráči širšího kádru A týmu. I když jsme ve druhém zápase za sebou průběžně vyhrávali 3:2 a mohli jít z penalty ve druhé půli do vedení na 4:3, tak jsme nakonec nezískali ani bod a prohráli 3:5. Možná jsme měli v celém zápase o trošku větší držení míče, ale hosté nám zatápěli především svými rychlými a technickými útočníky. Již tradičně všem našim inkasovaným gólům předcházely naše naivní chyby. Škoda, že hlavní rozhodčí nebyl v některých situacích tak přesvědčivý, což několikrát nesli hostující hráči zbytečně podrážděně a po zápase nám realizační tým nepodal ani ruce."

Zápis o utkání ZDE

Sobota  05.09.2020   17.00 hodin

Muži A:  AFK Častolovice "A" -  FK Deštné v O.H   4:2 (1:2)

Branky: Brandejs Jan 2, Brandejs Michal, Boháč Filip

 

Rozhodčí: Jedlinský Luboš - Hvězda Lukáš, Petr Jan

Delegát: Stieber Filip

Trenér AFK Tomáš Přikryl: "Velmi kvalitní zápas z obou stran, pro oko diváka určitě pohledné. Vzhledem k šancím zasloužené vitezstvi pro nás. Vyzdvihl bych výkon našeho premianta v základní sestavě (Štěpán Rojek) , který se krásně podílel na první brance. Přejeme brzké uzdravení golmanovi."

Trenér FK Deštné Pavel Novák: "Z Častolovic jsme chtěli nějaké ty body urvat. Do poločasujsme dokázali vstřelit dva goly a poločasové vedeni strhnout na svoji stranu.Ve druhém poločase za stálého deště se domácim podařilo rychle vyrovnat .Naše kombinačni hra byla v tomto počasi hodně těžká,ale velkou bojovností jsme si vytvořili řadu šanci ,které končili na tyči a břevně.....Častolovice těžili s rychlých brejku,jeden takový proměnily ve své vedeni.V zavěrečném tlaku o vyrovnáni jsme opět inkasovali.Za předvedený výkon jsme si určitě bodovat zasloužili."

Zápis ZDE

Sobota  29.8.2020   17:00 hodin

Muži A:  TJ Sokol Lukavice - AFK Častolovice "A"   1:3 (0:2)

Branky: Přikryl Tomáš 2, Brandejs Jan 

 

Rozhodčí: Jindáček Milan - Chaloupka Jakub, Jedlinský Jakub

Trenér AFK Tomáš Přikryl: "Prvních 20 minut nás provázela ještě řada nepřesností, po úvodním góle jsme hru uklidnili a kontrolovali ji po celé utkání. Řadu vyložených šancí jsme neproměnili a soupeři darovali v poslední minutě hloupou penaltu. Nutno pochválit všechny hráče za výborný týmový bojový výkon, v Lukavici se snadno bodovat nebude."

Trenér Sokol Lukavice: "Vyrovnané utkání ve vyhecované atmosféře, zapříčiněnou rozhodováním hlavního rozhodčího. Hosté si vypracovali více brankových příležitostí. Škoda že hostům pomohli dva hloupé pokutové kopy."

Zápis o utkání ZDE

Sobota  22.8.2020   14.00 hodin

Muži A:  AFK Častolovice "A" -  FC Spartak Rychnov n. K. "B"   1:1 (1:1) pen. 5:4

Branka: Brandejs Michal 

 

Trenér AFK Tomáš Přikryl: "Brzy jsme šli do vedení, avšak po naší hrubé chybě přišlo brzké srovnání. Rychnov byl po celé utkání více na míči, ale k vyložené šanci se dostal až v úplném závěru utkání, kdy z rohu těsně minul Novák. Omlazení kádru Rychnova si sedlo velmi dobře a myslím, že určitě budou patřit k favoritům soutěže. Škoda našich nevyužitých brejků ve druhém poločase, kdy jsme 2x mohli rozhodnout. Zaslouženou remízu a bod z penaltové loterie však bereme."

Trenér Spartak RK: "Tento zápas nám přinesl cennou lekci v mnoha ohledech. Opět jsme předvedli pěkný kombinační fotbal, který byl ale na rozdíl od přípravy a zápasu s Dobruškou ve finální fázy hodně bezzubý. Častolovice jsme pustili do mála šancí, ale i tak jednou jejich hlavní zbraň slavila úspěch. Krásná přihrávka mimochodem. V principu se nám může zdát bod málo, ale fotbal není o zásluhách."

Zápis o utkání ZDE

 

Sobota  15.8.2020   17.00 hodin

Muži: TJ Sokol Žďár nad Orlicí - AFK Častolovice   1:1 (1:0)  pen. 5:6

Branky: Šupler Ondřej

 

Sekretář  AFK  M.Přikryl: "Úvodní utkání se nám nepovedlo. Výsledkem je zasloužená remíza a bod navíc za pokutové kopy."

Sekretář Sokol Žďár P.Nedomanský: "V sobotním utkání byli hosté pohyblivějším týmem, přesto jsme měli v průběhu zápasu více brankových příležitostí. Hráli jsme se zabezpečenou obranou, do které se soupeř těžko prosazoval. V první poločase jsme se ujali vedení, ve druhém hosté šťastně srovnali. Pochvalu za předvedený výkon zaslouží celý tým. Před zápasem bychom jeden bod brali, ale vzhledem k okolnostem z utkání je pro nás trochu zklamáním."

Zápis o utkání ZDE

Sobota  18.6.2020   15.00 hodin

Muži: AFK Častolovice - TJ Sokol Lukavice

Branky: 

letni pr 2020

Neděle  14.6.2020   15.00 hodin

Muži: TJ Sokol Lukavice - AFK Častolovice   2:5 (1:3)

Branky: Brandejs Jan 3, Přikryl Tomáš, Krupka Lukáš

Oslavy 2020