AFK Častolovice A vs TJ Lokomotiva Borohrádek

3 - 5
Celkový čas

Zpráva

🎙🎙🔊Áčko Častolovic odehrálo své první podzimní mistrovské utkání OP II. třídy s týmem Borohrádku.
Výkop byl již ve 14 hodin a utkání se odehrálo za přítomnosti velmi slušné fanouškovské podpory obou týmů. Od samého začátku jsme soupeře herně přehrávali a častěji se dostávali do slibných příležitostí. Jednu takovou měl v první půli Honza Brandejs, který utekl soupeřově obraně, ale těsně minul. Následně jsme chybovali v obraně a soupeř trestal. Naše snaha se dále upírala do útočné fáze, kde jsme měli větší převahu, ale bez kýženého efektu. Oproti tomu soupeř znovu trestal po naší další chybě a do kabiny se tak šlo o poločasové přestávce s rozdílem tři branek v náš neprospěch (0:3).
O poločase proběhl v kabině věhlasný Fergusonův fén 📣, což napomohlo výrazně lepšímu výkonu v 2. poločase, který postupně vyústil vstřelenými brankami (51′ Duzbaba Petr, 54′ Brandejs Michal). I třetí branka byla na dosah, ale krásná střela Michala Brandejse – od břevna do země, bohužel gólem neskončila. Náš tlak se nadále zvyšoval, ale byl to opět soupeř, který skóroval po rychlém brejku. Postupně ubývaly síly, soupeř v podstatě jen bránil. V 90′ přesto dokázal vstřelit třetí branku Honza Brandejs po předchozím kopu ze standardní situace svého bratra Michala, který trefil jen tyč a dostal se tak k odraženému míči. Když už se schylovalo ke konci zápasu, chtěli jsme ještě strhnout poslední útok v náš prospěch, ale po naši chybě se opět dostal do šance soupeř, který tak po páté skóroval.
Hodnocení trenéra 💬
Zápas se mi hodnotí velmi těžko. Soupeře jsme herně přehrávali, přesto jsme obdrželi pět branek převážně po vlastních chybách. Nám nezbývá, než dále pracovat a zklidnit rozehrávku, aby k podobným chybám nedocházelo. Celý tým přesto chválím za přístup nejen v tomto utkání, ale především za přístup v celé letní přípravě, který bude určitě brzy zúročen. tr. Vik

Podrobnosti

Datum Čas Soutěž Sezóna Den zápasu
13 srpna, 2022 14:00 Okresní přebor II. třídy 2022/2023 2.kolo

Hřiště

Častolovice

Výsledky

Klub1. poločas2. poločasGóly
Častolovice A033
Borohrádek325