obrzek10
obrzek14
obrzek07
obrzek13
obrzek05
obrzek02
obrzek08
obrzek04
obrzek01
obrzek06
obrzek03
obrzek12
obrzek15
obrzek16
obrzek09
obrzek11
Rozpis utkání pro %1$s: SP Dobruška/Opočno | Starší přípravka kraj - podzim


Kolo Název kola Datum Čas Domácí tým       Hostující tým Výsledek  
1 1. kolo 03.09.2016 09:40 h SP Dobruška/Opočno - SP Třebechovice p. Or.4 - 0 Vítězství
1 1. kolo 03.09.2016 11:00 h SP Spartak Rychnov - SP Dobruška/Opočno18 - 4 Porážka
1 1. kolo 03.09.2016 11:40 h SP Dobruška/Opočno - SP Kostelec/Častolovice A14 - 5 Vítězství
2 2. kolo 10.09.2016 09:00 h SP Třebechovice p. Or. - SP Dobruška/Opočno8 - 7 Porážka
2 2. kolo 10.09.2016 10:20 h SP Dobruška/Opočno - SP Černilov5 - 11 Porážka
2 2. kolo 10.09.2016 11:40 h SP Sokol Třebeš - SP Dobruška/Opočno2 - 4 Vítězství
3 3. kolo 17.09.2016 09:00 h SP Dobruška/Opočno - SP Nové Město5 - 9 Porážka
3 3. kolo 17.09.2016 11:00 h SP Dobruška/Opočno - SP Černilov15 - 8 Vítězství
3 3. kolo 17.09.2016 12:20 h SP Dobruška/Opočno - SP Kostelec/Častolovice A9 - 4 Vítězství
4 4. kolo 24.09.2016 09:40 h SP Dobruška/Opočno - SP Spartak Rychnov4 - 10 Porážka
4 4. kolo 24.09.2016 11:00 h SP Černilov - SP Dobruška/Opočno11 - 10 Porážka
4 4. kolo 24.09.2016 11:40 h SP Dobruška/Opočno - SP Trutnov/Žacléř11 - 3 Vítězství
5 5. kolo 01.10.2016 09:00 h SP Dobruška/Opočno - SP Trutnov/Žacléř8 - 6 Vítězství
5 5. kolo 01.10.2016 11:00 h SP Dobruška/Opočno - SP Nové Město15 - 7 Vítězství
5 5. kolo 01.10.2016 12:20 h SP Dobruška/Opočno - SP Třebechovice p. Or.21 - 3 Vítězství
6 6. kolo 08.10.2016 10:40 h SP Sokol Třebeš - SP Dobruška/Opočno10 - 0 Porážka
6 6. kolo 08.10.2016 11:20 h SP Kostelec/Častolovice A - SP Dobruška/Opočno8 - 1 Porážka
6 6. kolo 08.10.2016 13:20 h SP Trutnov/Žacléř - SP Dobruška/Opočno1 - 8 Vítězství
7 7. kolo 15.10.2016 09:00 h SP Dobruška/Opočno - SP Nové Město5 - 12 Porážka
7 7. kolo 15.10.2016 11:00 h SP Dobruška/Opočno - SP Sokol Třebeš4 - 12 Porážka
7 7. kolo 15.10.2016 12:20 h SP Dobruška/Opočno - SP Spartak Rychnov5 - 13 Porážka
8 8. kolo 22.10.2016 09:00 h SP Černilov - SP Dobruška/Opočno8 - 3 Porážka
8 8. kolo 22.10.2016 10:20 h SP Dobruška/Opočno - SP Třebechovice p. Or.15 - 4 Vítězství
8 8. kolo 22.10.2016 11:40 h SP Sokol Třebeš - SP Dobruška/Opočno7 - 8 Vítězství
9 9. kolo 29.10.2016 09:40 h SP Dobruška/Opočno - SP Černilov4 - 8 Porážka
9 9. kolo 29.10.2016 11:00 h SP Spartak Rychnov - SP Dobruška/Opočno14 - 10 Porážka
9 9. kolo 29.10.2016 11:40 h SP Dobruška/Opočno - SP Trutnov/Žacléř10 - 3 Vítězství
10 10. kolo 06.11.2016 09:00 h SP Dobruška/Opočno - SP Kostelec/Častolovice A5 - 6 Porážka
10 10. kolo 06.11.2016 11:00 h SP Dobruška/Opočno - SP Sokol Třebeš7 - 12 Porážka
10 10. kolo 06.11.2016 12:20 h SP Dobruška/Opočno - SP Trutnov/Žacléř4 - 5 Porážka