obrzek16
obrzek12
obrzek05
obrzek09
obrzek15
obrzek10
obrzek08
obrzek06
obrzek07
obrzek13
obrzek02
obrzek01
obrzek04
obrzek03
obrzek11
obrzek14
Rozpis utkání pro %1$s: SP Kostelec/Častolovice A | Starší přípravka kraj - podzim


Kolo Název kola Datum Čas Domácí tým       Hostující tým Výsledek  
1 1. kolo 03.09.2016 09:00 h SP Spartak Rychnov - SP Kostelec/Častolovice A20 - 3 Porážka
1 1. kolo 03.09.2016 10:20 h SP Kostelec/Častolovice A - SP Třebechovice p. Or.8 - 5 Vítězství
1 1. kolo 03.09.2016 11:40 h SP Dobruška/Opočno - SP Kostelec/Častolovice A14 - 5 Porážka
2 2. kolo 11.09.2016 10:00 h SP Kostelec/Častolovice A - SP Trutnov/Žacléř11 - 3 Vítězství
2 2. kolo 11.09.2016 12:00 h SP Kostelec/Častolovice A - SP Spartak Rychnov8 - 8 Remíza
2 2. kolo 11.09.2016 13:20 h SP Kostelec/Častolovice A - SP Nové Město14 - 8 Vítězství
3 3. kolo 17.09.2016 09:40 h SP Černilov - SP Kostelec/Častolovice A12 - 6 Porážka
3 3. kolo 17.09.2016 10:20 h SP Nové Město - SP Kostelec/Častolovice A14 - 7 Porážka
3 3. kolo 17.09.2016 12:20 h SP Dobruška/Opočno - SP Kostelec/Častolovice A9 - 4 Porážka
4 4. kolo 24.09.2016 09:40 h SP Kostelec/Častolovice A - SP Nové Město8 - 6 Vítězství
4 4. kolo 24.09.2016 11:00 h SP Třebechovice p. Or. - SP Kostelec/Častolovice A7 - 15 Vítězství
4 4. kolo 24.09.2016 11:40 h SP Kostelec/Častolovice A - SP Sokol Třebeš7 - 6 Vítězství
5 5. kolo 01.10.2016 09:00 h SP Sokol Třebeš - SP Kostelec/Častolovice A19 - 3 Porážka
5 5. kolo 01.10.2016 10:20 h SP Kostelec/Častolovice A - SP Spartak Rychnov3 - 23 Porážka
5 5. kolo 01.10.2016 11:40 h SP Černilov - SP Kostelec/Častolovice A13 - 7 Porážka
6 6. kolo 08.10.2016 10:00 h SP Trutnov/Žacléř - SP Kostelec/Častolovice A1 - 6 Vítězství
6 6. kolo 08.10.2016 11:20 h SP Kostelec/Častolovice A - SP Dobruška/Opočno8 - 1 Vítězství
6 6. kolo 08.10.2016 12:40 h SP Sokol Třebeš - SP Kostelec/Častolovice A5 - 5 Remíza
7 7. kolo 16.10.2016 10:00 h SP Kostelec/Častolovice A - SP Černilov3 - 12 Porážka
7 7. kolo 16.10.2016 12:00 h SP Kostelec/Častolovice A - SP Třebechovice p. Or.10 - 4 Vítězství
7 7. kolo 16.10.2016 13:20 h SP Kostelec/Častolovice A - SP Trutnov/Žacléř2 - 5 Porážka
8 8. kolo 23.10.2016 09:00 h SP Nové Město - SP Kostelec/Častolovice A7 - 8 Vítězství
8 8. kolo 23.10.2016 10:20 h SP Kostelec/Častolovice A - SP Trutnov/Žacléř8 - 2 Vítězství
8 8. kolo 23.10.2016 11:40 h SP Spartak Rychnov - SP Kostelec/Častolovice A8 - 3 Porážka
9 9. kolo 30.10.2016 09:00 h SP Kostelec/Častolovice A - SP Sokol Třebeš5 - 8 Porážka
9 9. kolo 30.10.2016 11:00 h SP Kostelec/Častolovice A - SP Nové Město10 - 13 Porážka
9 9. kolo 30.10.2016 12:20 h SP Kostelec/Častolovice A - SP Třebechovice p. Or.12 - 7 Vítězství
10 10. kolo 06.11.2016 09:00 h SP Dobruška/Opočno - SP Kostelec/Častolovice A5 - 6 Vítězství
10 10. kolo 06.11.2016 10:20 h SP Kostelec/Častolovice A - SP Trutnov/Žacléř3 - 4 Porážka
10 10. kolo 06.11.2016 11:40 h SP Sokol Třebeš - SP Kostelec/Častolovice A8 - 6 Porážka