obrzek02
obrzek16
obrzek08
obrzek11
obrzek15
obrzek07
obrzek13
obrzek09
obrzek03
obrzek06
obrzek01
obrzek04
obrzek10
obrzek05
obrzek14
obrzek12
Rozpis utkání pro %1$s: SP Černilov | Starší přípravka kraj - podzim


Kolo Název kola Datum Čas Domácí tým       Hostující tým Výsledek  
1 1. kolo 03.09.2016 12:00 h SP Černilov - SP Nové Město11 - 4 Vítězství
1 1. kolo 03.09.2016 14:00 h SP Černilov - SP Trutnov/Žacléř15 - 5 Vítězství
1 1. kolo 03.09.2016 15:20 h SP Černilov - SP Sokol Třebeš9 - 6 Vítězství
2 2. kolo 10.09.2016 09:40 h SP Sokol Třebeš - SP Černilov11 - 8 Porážka
2 2. kolo 10.09.2016 10:20 h SP Dobruška/Opočno - SP Černilov5 - 11 Vítězství
2 2. kolo 10.09.2016 12:20 h SP Třebechovice p. Or. - SP Černilov7 - 10 Vítězství
3 3. kolo 17.09.2016 09:40 h SP Černilov - SP Kostelec/Častolovice A12 - 6 Vítězství
3 3. kolo 17.09.2016 11:00 h SP Dobruška/Opočno - SP Černilov15 - 8 Porážka
3 3. kolo 17.09.2016 11:40 h SP Černilov - SP Nové Město10 - 13 Porážka
4 4. kolo 24.09.2016 09:00 h SP Černilov - SP Trutnov/Žacléř10 - 10 Remíza
4 4. kolo 24.09.2016 11:00 h SP Černilov - SP Dobruška/Opočno11 - 10 Vítězství
4 4. kolo 24.09.2016 12:20 h SP Černilov - SP Spartak Rychnov9 - 13 Porážka
5 5. kolo 01.10.2016 09:40 h SP Černilov - SP Spartak Rychnov4 - 22 Porážka
5 5. kolo 01.10.2016 11:00 h SP Sokol Třebeš - SP Černilov16 - 6 Porážka
5 5. kolo 01.10.2016 11:40 h SP Černilov - SP Kostelec/Častolovice A13 - 7 Vítězství
6 6. kolo 08.10.2016 09:00 h SP Černilov - SP Nové Město14 - 5 Vítězství
6 6. kolo 08.10.2016 11:00 h SP Černilov - SP Třebechovice p. Or.13 - 4 Vítězství
6 6. kolo 08.10.2016 12:20 h SP Černilov - SP Spartak Rychnov8 - 11 Porážka
7 7. kolo 16.10.2016 10:00 h SP Kostelec/Častolovice A - SP Černilov3 - 12 Vítězství
7 7. kolo 16.10.2016 11:20 h SP Černilov - SP Trutnov/Žacléř7 - 7 Remíza
7 7. kolo 16.10.2016 12:40 h SP Třebechovice p. Or. - SP Černilov6 - 16 Vítězství
8 8. kolo 22.10.2016 09:00 h SP Černilov - SP Dobruška/Opočno8 - 3 Vítězství
8 8. kolo 22.10.2016 11:00 h SP Černilov - SP Sokol Třebeš5 - 7 Porážka
8 8. kolo 22.10.2016 12:20 h SP Černilov - SP Třebechovice p. Or.11 - 6 Vítězství
9 9. kolo 29.10.2016 09:40 h SP Dobruška/Opočno - SP Černilov4 - 8 Vítězství
9 9. kolo 29.10.2016 10:20 h SP Trutnov/Žacléř - SP Černilov5 - 7 Vítězství
9 9. kolo 29.10.2016 12:20 h SP Spartak Rychnov - SP Černilov20 - 9 Porážka
10 10. kolo 06.11.2016 09:40 h SP Třebechovice p. Or. - SP Černilov6 - 19 Vítězství
10 10. kolo 06.11.2016 10:20 h SP Nové Město - SP Černilov12 - 17 Vítězství
10 10. kolo 06.11.2016 12:20 h SP Spartak Rychnov - SP Černilov21 - 8 Porážka