Muži - I.B třída sk.B

Nebyla nalezena žádná utkání

Starší žáci

Nebyla nalezena žádná utkání

Mladší žáci - KP a OP

Nebyla nalezena žádná utkání
Rozpis utkání pro %1$s: SP Sokol Třebeš | Starší přípravka kraj - podzim


Kolo Název kola Datum Čas Domácí tým       Hostující tým Výsledek  
1 1. kolo 03.09.2016 12:40 h SP Trutnov/Žacléř - SP Sokol Třebeš1 - 13 Vítězství
2 2. kolo 10.09.2016 09:40 h SP Sokol Třebeš - SP Černilov11 - 8 Vítězství
2 2. kolo 10.09.2016 11:00 h SP Třebechovice p. Or. - SP Sokol Třebeš7 - 13 Vítězství
3 3. kolo 18.09.2016 12:20 h SP Třebechovice p. Or. - SP Sokol Třebeš2 - 11 Vítězství
3 3. kolo 18.09.2016 14:20 h SP Trutnov/Žacléř - SP Sokol Třebeš2 - 10 Vítězství
4 4. kolo 24.09.2016 09:00 h SP Třebechovice p. Or. - SP Sokol Třebeš3 - 13 Vítězství
5 5. kolo 01.10.2016 09:00 h SP Sokol Třebeš - SP Kostelec/Častolovice A19 - 3 Vítězství
5 5. kolo 01.10.2016 11:00 h SP Sokol Třebeš - SP Černilov16 - 6 Vítězství
5 5. kolo 01.10.2016 12:20 h SP Sokol Třebeš - SP Spartak Rychnov10 - 6 Vítězství
6 6. kolo 08.10.2016 10:40 h SP Sokol Třebeš - SP Dobruška/Opočno10 - 0 Vítězství
6 6. kolo 08.10.2016 12:00 h SP Trutnov/Žacléř - SP Sokol Třebeš1 - 9 Vítězství
7 7. kolo 15.10.2016 11:00 h SP Dobruška/Opočno - SP Sokol Třebeš4 - 12 Vítězství
7 7. kolo 15.10.2016 11:40 h SP Sokol Třebeš - SP Nové Město12 - 6 Vítězství
8 8. kolo 22.10.2016 09:40 h SP Sokol Třebeš - SP Třebechovice p. Or.20 - 2 Vítězství
8 8. kolo 22.10.2016 11:00 h SP Černilov - SP Sokol Třebeš5 - 7 Vítězství
9 9. kolo 30.10.2016 09:00 h SP Kostelec/Častolovice A - SP Sokol Třebeš5 - 8 Vítězství
9 9. kolo 30.10.2016 10:20 h SP Sokol Třebeš - SP Třebechovice p. Or.18 - 8 Vítězství
9 9. kolo 30.10.2016 11:40 h SP Nové Město - SP Sokol Třebeš10 - 13 Vítězství
10 10. kolo 06.11.2016 09:40 h SP Sokol Třebeš - SP Trutnov/Žacléř9 - 4 Vítězství
10 10. kolo 06.11.2016 11:00 h SP Dobruška/Opočno - SP Sokol Třebeš7 - 12 Vítězství
10 10. kolo 06.11.2016 11:40 h SP Sokol Třebeš - SP Kostelec/Častolovice A8 - 6 Vítězství