obrzek13
obrzek09
obrzek01
obrzek07
obrzek10
obrzek14
obrzek02
obrzek08
obrzek03
obrzek12
obrzek04
obrzek05
obrzek06
obrzek11
obrzek16
obrzek15
Rozpis utkání pro %1$s: všechny týmy | Muži B 2020/2021


Kolo Název kola Datum Čas Domácí tým       Hostující tým Výsledek
1 1. kolo 22.08.2020 17:00 h TK Čermná n.O - AFK Častolovice "B"4 - 1
1 1. kolo 22.08.2020 17:00 h SK Týniště n.O "B" - Sokol Kostelecká Lhota "B"1 - 1
1 1. kolo 23.08.2020 14:00 h Sokol Lípa nad Orlicí "B" - Sokol Javornice "B"4 - 0
1 1. kolo 23.08.2020 17:00 h Start Olešnice v O.H - FC Domašín0 - 8
1 1. kolo 23.08.2020 17:00 h 1.FC Rokytnice v O.H - Sokol Slatina n.Z_ - _
2 2. kolo 29.08.2020 17:00 h FC Domašín - Sokol Javornice "B"3 - 3
2 2. kolo 29.08.2020 17:00 h Sokol Kostelecká Lhota "B" - Sokol Lípa nad Orlicí "B"1 - 4
2 2. kolo 29.08.2020 17:00 h Sokol Slatina n.Z - TK Čermná n.O1 - 0
2 2. kolo 29.08.2020 17:00 h Start Olešnice v O.H - 1.FC Rokytnice v O.H0 - 8
2 2. kolo 30.08.2020 17:00 h AFK Častolovice "B" - SK Týniště n.O "B"3 - 2
3 3. kolo 05.09.2020 17:00 h 1.FC Rokytnice v O.H - FC Domašín3 - 1
3 3. kolo 05.09.2020 17:00 h TK Čermná n.O - Start Olešnice v O.H5 - 1
3 3. kolo 05.09.2020 17:00 h SK Týniště n.O "B" - Sokol Slatina n.Z8 - 0
3 3. kolo 06.09.2020 14:00 h Sokol Lípa nad Orlicí "B" - AFK Častolovice "B"3 - 1
3 3. kolo 06.09.2020 17:00 h Sokol Javornice "B" - Sokol Kostelecká Lhota "B"6 - 1
4 4. kolo 12.09.2020 15:00 h AFK Častolovice "B" - Sokol Javornice "B"5 - 2
4 4. kolo 12.09.2020 16:30 h Sokol Slatina n.Z - Sokol Lípa nad Orlicí "B"1 - 5
4 4. kolo 12.09.2020 16:30 h Start Olešnice v O.H - SK Týniště n.O "B"1 - 9
4 4. kolo 12.09.2020 16:30 h 1.FC Rokytnice v O.H - TK Čermná n.O4 - 0
4 4. kolo 12.09.2020 16:30 h FC Domašín - Sokol Kostelecká Lhota "B"5 - 4
5 5. kolo 19.09.2020 16:00 h TK Čermná n.O - FC Domašín5 - 2
5 5. kolo 19.09.2020 16:00 h SK Týniště n.O "B" - 1.FC Rokytnice v O.H2 - 3
5 5. kolo 20.09.2020 10:00 h Sokol Javornice "B" - Sokol Slatina n.Z5 - 2
5 5. kolo 20.09.2020 14:00 h Sokol Lípa nad Orlicí "B" - Start Olešnice v O.H9 - 1
5 5. kolo 20.09.2020 16:00 h Sokol Kostelecká Lhota "B" - AFK Častolovice "B"4 - 1
6 6. kolo 26.09.2020 15:30 h FC Domašín - AFK Častolovice "B"1 - 3
6 6. kolo 26.09.2020 15:30 h Sokol Slatina n.Z - Sokol Kostelecká Lhota "B"0 - 1
6 6. kolo 26.09.2020 15:30 h Start Olešnice v O.H - Sokol Javornice "B"2 - 2
6 6. kolo 26.09.2020 15:30 h 1.FC Rokytnice v O.H - Sokol Lípa nad Orlicí "B"2 - 3
6 6. kolo 26.09.2020 15:30 h TK Čermná n.O - SK Týniště n.O "B"1 - 3
7 7. kolo 03.10.2020 10:00 h Sokol Javornice "B" - 1.FC Rokytnice v O.H2 - 1
7 7. kolo 03.10.2020 14:00 h Sokol Lípa nad Orlicí "B" - TK Čermná n.O4 - 1
7 7. kolo 03.10.2020 15:00 h Sokol Kostelecká Lhota "B" - Start Olešnice v O.H2 - 2
7 7. kolo 03.10.2020 15:00 h SK Týniště n.O "B" - FC Domašín7 - 1
8 8. kolo 10.10.2020 15:00 h FC Domašín - Sokol Slatina n.Z4 - 1
8 8. kolo 10.10.2020 15:00 h TK Čermná n.O - Sokol Javornice "B"2 - 2
8 8. kolo 10.10.2020 15:00 h SK Týniště n.O "B" - Sokol Lípa nad Orlicí "B"4 - 0