obrzek13
obrzek06
obrzek05
obrzek11
obrzek01
obrzek15
obrzek03
obrzek14
obrzek16
obrzek10
obrzek02
obrzek08
obrzek04
obrzek09
obrzek07
obrzek12
Rozpis utkání pro %1$s: Lokomotiva Borohrádek | Muži II.třída 2019/2020


Kolo Název kola Datum Čas Domácí tým       Hostující tým Výsledek  
1 1. kolo 11.08.2019 17:00 h Lokomotiva Borohrádek - Sokol Lukavice 3 - 3 Remíza
2 2. kolo 18.08.2019 17:00 h AFK Častolovice - Lokomotiva Borohrádek1 - 2 Vítězství
3 3. kolo 25.08.2019 17:00 h Lokomotiva Borohrádek - FK Kostelec n.O "B"2 - 0 Vítězství
4 4. kolo 01.09.2019 17:00 h Spartak Rychnov "B" - Lokomotiva Borohrádek1 - 3 Vítězství
5 5. kolo 08.09.2019 17:00 h Lokomotiva Borohrádek - Sokol Kostelecká Lhota3 - 2 Vítězství
6 6. kolo 15.09.2019 17:00 h SK Albrechtice - Lokomotiva Borohrádek2 - 3 Vítězství
7 7. kolo 22.09.2019 16:30 h Lokomotiva Borohrádek - Sokol Deštné v O.H2 - 3 Porážka
8 8. kolo 29.09.2019 16:30 h Sokol Černíkovice - Lokomotiva Borohrádek3 - 4 Vítězství
9 9. kolo 06.10.2019 16:00 h Lokomotiva Borohrádek - Sokol Křivice7 - 0 Vítězství
10 10. kolo 13.10.2019 15:30 h FC Zdelov 1963 - Lokomotiva Borohrádek1 - 2 Vítězství
11 11. kolo 20.10.2019 15:30 h Lokomotiva Borohrádek - SK Dobruška "B"3 - 0 Vítězství
12 12. kolo 27.10.2019 14:30 h Lokomotiva Borohrádek - Velešov Doudleby1 - 1 Remíza
13 13. kolo 02.11.2019 14:00 h Sokol Žďár n.O - Lokomotiva Borohrádek2 - 5 Vítězství
14 14. kolo 09.11.2019 14:00 h Sokol Lukavice - Lokomotiva Borohrádek2 - 4 Vítězství
15 15. kolo 29.03.2020 16:30 h Lokomotiva Borohrádek - AFK Častolovice_ - _
16 16. kolo 04.04.2020 16:30 h FK Kostelec n.O "B" - Lokomotiva Borohrádek_ - _
17 17. kolo 11.04.2020 17:00 h Lokomotiva Borohrádek - Spartak Rychnov "B"_ - _
18 18. kolo 18.04.2020 17:00 h Sokol Kostelecká Lhota - Lokomotiva Borohrádek_ - _
19 19. kolo 28.12.2019 17:00 h Lokomotiva Borohrádek - SK Albrechtice_ - _
20 20. kolo 02.05.2020 17:00 h Sokol Deštné v O.H - Lokomotiva Borohrádek_ - _
21 21. kolo 09.05.2020 17:00 h Lokomotiva Borohrádek - Sokol Černíkovice_ - _
22 22. kolo 17.05.2020 17:00 h Sokol Křivice - Lokomotiva Borohrádek_ - _
23 23. kolo 23.05.2020 17:00 h Lokomotiva Borohrádek - FC Zdelov 1963_ - _
24 24.kolo 30.05.2020 17:00 h SK Dobruška "B" - Lokomotiva Borohrádek_ - _
25 25.kolo 06.06.2020 17:00 h Velešov Doudleby - Lokomotiva Borohrádek_ - _
26 26.kolo 13.06.2020 17:00 h Lokomotiva Borohrádek - Sokol Žďár n.O_ - _