obrzek02
obrzek12
obrzek07
obrzek15
obrzek10
obrzek09
obrzek13
obrzek16
obrzek04
obrzek11
obrzek08
obrzek01
obrzek03
obrzek06
obrzek05
obrzek14
Rozpis utkání pro %1$s: Sokol Kostelecká Lhota | Muži II.třída 2019/2020


Kolo Název kola Datum Čas Domácí tým       Hostující tým Výsledek  
1 1. kolo 11.08.2019 17:00 h Sokol Deštné v O.H - Sokol Kostelecká Lhota2 - 1 Porážka
2 2. kolo 18.08.2019 17:00 h Sokol Kostelecká Lhota - Sokol Černíkovice3 - 6 Porážka
3 3. kolo 25.08.2019 17:00 h Sokol Křivice - Sokol Kostelecká Lhota1 - 1 Remíza
4 4. kolo 01.09.2019 17:00 h Sokol Kostelecká Lhota - FC Zdelov 19630 - 3 Porážka
5 5. kolo 08.09.2019 17:00 h Lokomotiva Borohrádek - Sokol Kostelecká Lhota3 - 2 Porážka
6 6. kolo 15.09.2019 17:00 h Sokol Kostelecká Lhota - Velešov Doudleby1 - 5 Porážka
7 7. kolo 22.09.2019 16:30 h Sokol Žďár n.O - Sokol Kostelecká Lhota2 - 3 Vítězství
8 8. kolo 29.09.2019 16:30 h Sokol Kostelecká Lhota - Sokol Lukavice 2 - 2 Remíza
9 9. kolo 06.10.2019 16:00 h AFK Častolovice - Sokol Kostelecká Lhota5 - 1 Porážka
10 10. kolo 13.10.2019 15:30 h Sokol Kostelecká Lhota - FK Kostelec n.O "B"1 - 3 Porážka
11 11. kolo 20.10.2019 15:30 h Spartak Rychnov "B" - Sokol Kostelecká Lhota4 - 1 Porážka
12 12. kolo 27.10.2019 14:30 h SK Dobruška "B" - Sokol Kostelecká Lhota4 - 3 Porážka
13 13. kolo 02.11.2019 14:00 h Sokol Kostelecká Lhota - SK Albrechtice0 - 1 Porážka
14 14. kolo 09.11.2019 14:00 h Sokol Kostelecká Lhota - Sokol Deštné v O.H3 - 3 Remíza
15 15. kolo 29.03.2020 16:30 h Sokol Černíkovice - Sokol Kostelecká Lhota_ - _
16 16. kolo 04.04.2020 16:30 h Sokol Kostelecká Lhota - Sokol Křivice_ - _
17 17. kolo 11.04.2020 17:00 h FC Zdelov 1963 - Sokol Kostelecká Lhota_ - _
18 18. kolo 18.04.2020 17:00 h Sokol Kostelecká Lhota - Lokomotiva Borohrádek_ - _
19 19. kolo 28.12.2019 17:00 h Velešov Doudleby - Sokol Kostelecká Lhota_ - _
20 20. kolo 02.05.2020 17:00 h Sokol Kostelecká Lhota - Sokol Žďár n.O_ - _
21 21. kolo 09.05.2020 17:00 h Sokol Lukavice - Sokol Kostelecká Lhota_ - _
22 22. kolo 17.05.2020 17:00 h Sokol Kostelecká Lhota - AFK Častolovice_ - _
23 23. kolo 23.05.2020 17:00 h FK Kostelec n.O "B" - Sokol Kostelecká Lhota_ - _
24 24.kolo 30.05.2020 17:00 h Sokol Kostelecká Lhota - Spartak Rychnov "B"_ - _
25 25.kolo 06.06.2020 17:00 h SK Dobruška "B" - Sokol Kostelecká Lhota_ - _
26 26.kolo 13.06.2020 17:00 h SK Albrechtice - Sokol Kostelecká Lhota_ - _