obrzek01
obrzek13
obrzek12
obrzek14
obrzek04
obrzek03
obrzek05
obrzek07
obrzek02
obrzek09
obrzek06
obrzek11
obrzek15
obrzek16
obrzek08
obrzek10
Rozpis utkání pro %1$s: Spartak Rychnov "B" | Muži II.třída 2019/2020


Kolo Název kola Datum Čas Domácí tým       Hostující tým Výsledek  
1 1. kolo 11.08.2019 17:00 h Sokol Černíkovice - Spartak Rychnov "B"4 - 2 Porážka
2 2. kolo 18.08.2019 17:00 h Spartak Rychnov "B" - Sokol Křivice4 - 1 Vítězství
3 3. kolo 25.08.2019 17:00 h FC Zdelov 1963 - Spartak Rychnov "B"1 - 5 Vítězství
4 4. kolo 01.09.2019 17:00 h Spartak Rychnov "B" - Lokomotiva Borohrádek1 - 3 Porážka
5 5. kolo 08.09.2019 17:00 h Velešov Doudleby - Spartak Rychnov "B"1 - 3 Vítězství
6 6. kolo 15.09.2019 17:00 h Spartak Rychnov "B" - Sokol Žďár n.O10 - 1 Vítězství
7 7. kolo 22.09.2019 16:30 h Sokol Lukavice - Spartak Rychnov "B"2 - 5 Vítězství
8 8. kolo 29.09.2019 16:30 h Spartak Rychnov "B" - AFK Častolovice3 - 0 Vítězství
9 9. kolo 06.10.2019 16:00 h FK Kostelec n.O "B" - Spartak Rychnov "B"4 - 4 Remíza
10 10. kolo 13.10.2019 15:30 h SK Dobruška "B" - Spartak Rychnov "B"1 - 4 Vítězství
11 11. kolo 20.10.2019 15:30 h Spartak Rychnov "B" - Sokol Kostelecká Lhota4 - 1 Vítězství
12 12. kolo 27.10.2019 14:30 h SK Albrechtice - Spartak Rychnov "B"1 - 2 Vítězství
13 13. kolo 02.11.2019 14:00 h Spartak Rychnov "B" - Sokol Deštné v O.H1 - 6 Porážka
14 14. kolo 09.11.2019 14:00 h Spartak Rychnov "B" - Sokol Černíkovice3 - 1 Vítězství
15 15. kolo 29.03.2020 16:30 h Sokol Křivice - Spartak Rychnov "B"_ - _
16 16. kolo 04.04.2020 13:30 h Spartak Rychnov "B" - FC Zdelov 1963_ - _
17 17. kolo 11.04.2020 17:00 h Lokomotiva Borohrádek - Spartak Rychnov "B"_ - _
18 18. kolo 18.04.2020 17:00 h Spartak Rychnov "B" - Velešov Doudleby_ - _
19 19. kolo 28.12.2019 17:00 h Sokol Žďár n.O - Spartak Rychnov "B"_ - _
20 20. kolo 02.05.2020 17:00 h Spartak Rychnov "B" - Sokol Lukavice _ - _
21 21. kolo 09.05.2020 17:00 h AFK Častolovice - Spartak Rychnov "B"_ - _
22 22. kolo 17.05.2020 17:00 h Spartak Rychnov "B" - FK Kostelec n.O "B"_ - _
23 23. kolo 23.05.2020 17:00 h Spartak Rychnov "B" - SK Dobruška "B"_ - _
24 24.kolo 30.05.2020 17:00 h Sokol Kostelecká Lhota - Spartak Rychnov "B"_ - _
25 25.kolo 06.06.2020 17:00 h Spartak Rychnov "B" - SK Albrechtice_ - _
26 26.kolo 13.06.2020 17:00 h Sokol Deštné v O.H - Spartak Rychnov "B"_ - _