obrzek12
obrzek14
obrzek04
obrzek16
obrzek07
obrzek08
obrzek06
obrzek01
obrzek10
obrzek09
obrzek11
obrzek02
obrzek15
obrzek03
obrzek05
obrzek13
Rozpis utkání pro %1$s: SK Dobruška "B" | Muži II.třída 2019/2020


Kolo Název kola Datum Čas Domácí tým       Hostující tým Výsledek  
1 1. kolo 11.08.2019 17:00 h SK Albrechtice - SK Dobruška "B"3 - 0 Porážka
2 2. kolo 18.08.2019 17:00 h SK Dobruška "B" - Sokol Žďár n.O2 - 1 Vítězství
3 3. kolo 25.08.2019 17:00 h Sokol Deštné v O.H - SK Dobruška "B"9 - 2 Porážka
4 4. kolo 01.09.2019 17:00 h SK Dobruška "B" - Sokol Lukavice 2 - 1 Vítězství
5 5. kolo 08.09.2019 17:00 h Sokol Černíkovice - SK Dobruška "B"1 - 2 Vítězství
6 6. kolo 15.09.2019 17:00 h SK Dobruška "B" - AFK Častolovice0 - 5 Porážka
7 7. kolo 22.09.2019 16:30 h Sokol Křivice - SK Dobruška "B"6 - 1 Porážka
8 8. kolo 29.09.2019 16:30 h SK Dobruška "B" - FK Kostelec n.O "B"2 - 2 Remíza
9 9. kolo 06.10.2019 16:00 h FC Zdelov 1963 - SK Dobruška "B"3 - 2 Porážka
10 10. kolo 13.10.2019 15:30 h SK Dobruška "B" - Spartak Rychnov "B"1 - 4 Porážka
11 11. kolo 20.10.2019 15:30 h Lokomotiva Borohrádek - SK Dobruška "B"3 - 0 Porážka
12 12. kolo 27.10.2019 14:30 h SK Dobruška "B" - Sokol Kostelecká Lhota4 - 3 Vítězství
13 13. kolo 02.11.2019 14:00 h Velešov Doudleby - SK Dobruška "B"4 - 0 Porážka
14 14. kolo 09.11.2019 14:00 h SK Dobruška "B" - SK Albrechtice4 - 2 Vítězství
15 15. kolo 29.03.2020 16:30 h SK Dobruška "B" - Sokol Žďár n.O_ - _
16 16. kolo 04.04.2020 16:30 h SK Dobruška "B" - Sokol Deštné v O.H_ - _
17 17. kolo 11.04.2020 17:00 h Sokol Lukavice - SK Dobruška "B"_ - _
18 18. kolo 18.04.2020 17:00 h SK Dobruška "B" - Sokol Černíkovice_ - _
19 19. kolo 25.04.2020 17:00 h AFK Častolovice - SK Dobruška "B"_ - _
20 20. kolo 02.05.2020 17:00 h SK Dobruška "B" - Sokol Křivice_ - _
21 21. kolo 09.05.2020 17:00 h FK Kostelec n.O "B" - SK Dobruška "B"_ - _
22 22. kolo 17.05.2020 17:00 h SK Dobruška "B" - FC Zdelov 1963_ - _
23 23. kolo 23.05.2020 17:00 h Spartak Rychnov "B" - SK Dobruška "B"_ - _
24 24.kolo 30.05.2020 17:00 h SK Dobruška "B" - Lokomotiva Borohrádek_ - _
25 25.kolo 06.06.2020 17:00 h SK Dobruška "B" - Sokol Kostelecká Lhota_ - _
26 26.kolo 13.06.2020 17:00 h Velešov Doudleby - SK Dobruška "B"_ - _