obrzek14
obrzek15
obrzek04
obrzek05
obrzek16
obrzek10
obrzek13
obrzek01
obrzek03
obrzek12
obrzek08
obrzek06
obrzek02
obrzek11
obrzek09
obrzek07
Tabulka pořadí: Okresní přebor mladších přípravek



Pořadí Tým Pl WASC D L Pts SF SA +/-
1 Beze změny (1) MP Týniště nad Orlicí 40 31 4 5 97 258 88 170
2 Beze změny (2) MP Borohrádek 40 23 5 12 74 151 86 65
3 Postup (4) MP Spartak Rychnov B 40 22 8 10 74 176 118 58
4 Sestup (3) MP Ohnišov 40 21 10 9 73 109 80 29
5 Beze změny (5) MP AFK Častolovice 40 20 6 14 66 152 124 28
6 Beze změny (6) MP Doudleby nad Orlicí A 39 16 5 18 53 161 116 45
7 Postup (8) MP Černíkovice/Solnice 40 14 3 23 45 129 200 -71
8 Sestup (7) MP Baník Vamberk 40 13 5 22 44 102 154 -52
10 Beze změny (10) MP Kostelec nad Orlicí A 40 11 6 23 39 118 166 -48
9 Beze změny (9) MP České Meziříčí 39 11 7 21 40 134 202 -68
11 Postup (12) MP Dobruška/Opočno 18 10 2 6 32 70 51 19
13 Sestup (11) MP Solnice 18 9 0 9 27 70 139 -69
12 Postup (13) MP Spartak Rychnov A 40 8 5 27 29 112 166 -54
14 Beze změny (14) MP Lípa nad Orlicí 18 4 0 14 12 44 96 -52

Pořadí Tým Pl WASC D L Pts SF SA +/-
1 Beze změny (1) MP Týniště nad Orlicí 20 17 1 2 52 148 49 99
2 Beze změny (2) MP Borohrádek 23 12 5 6 41 89 53 36
3 Postup (4) MP Spartak Rychnov B 18 10 4 4 34 88 49 39
4 Postup (5) MP AFK Častolovice 20 10 2 8 32 71 56 15
5 Postup (7) MP Baník Vamberk 24 10 2 12 32 68 88 -20
6 Sestup (3) MP Ohnišov 14 7 4 3 25 37 25 12
7 Postup (8) MP Černíkovice/Solnice 19 7 2 10 23 68 90 -22
8 Postup (12) MP Dobruška/Opočno 11 6 1 4 19 44 28 16
9 Beze změny (9) MP České Meziříčí 16 5 4 7 19 47 63 -16
10 Sestup (6) MP Doudleby nad Orlicí A 19 5 4 10 19 62 69 -7
11 Sestup (10) MP Kostelec nad Orlicí A 22 5 4 13 19 50 87 -37
12 Sestup (11) MP Solnice 11 5 0 6 15 41 104 -63
13 Beze změny (13) MP Spartak Rychnov A 21 3 0 18 9 46 97 -51
14 Beze změny (14) MP Lípa nad Orlicí 8 2 0 6 6 18 51 -33

Pořadí Tým Pl WASC D L Pts SF SA +/-
1 Postup (3) MP Ohnišov 26 14 6 6 48 72 55 17
2 Sestup (1) MP Týniště nad Orlicí 20 14 3 3 45 110 39 71
3 Postup (4) MP Spartak Rychnov B 22 12 4 6 40 88 69 19
4 Postup (6) MP Doudleby nad Orlicí A 20 11 1 8 34 99 47 52
5 Beze změny (5) MP AFK Častolovice 20 10 4 6 34 81 68 13
6 Sestup (2) MP Borohrádek 17 11 0 6 33 62 33 29
7 Postup (8) MP Černíkovice/Solnice 21 7 1 13 22 61 110 -49
8 Postup (9) MP České Meziříčí 23 6 3 14 21 87 139 -52
9 Postup (10) MP Kostelec nad Orlicí A 18 6 2 10 20 68 79 -11
10 Postup (13) MP Spartak Rychnov A 19 5 5 9 20 66 69 -3
11 Postup (12) MP Dobruška/Opočno 7 4 1 2 13 26 23 3
12 Sestup (11) MP Solnice 7 4 0 3 12 29 35 -6
13 Sestup (7) MP Baník Vamberk 16 3 3 10 12 34 66 -32
14 Beze změny (14) MP Lípa nad Orlicí 10 2 0 8 6 26 45 -19


Pl = Odehráno W = Vítězství D = Remízy L = Prohry Pts = Body SF = Skóre SA = Skóre proti +/- = Rozdíl