obrzek16
obrzek06
obrzek09
obrzek01
obrzek13
obrzek04
obrzek14
obrzek10
obrzek15
obrzek05
obrzek07
obrzek08
obrzek12
obrzek11
obrzek02
obrzek03

Neděle 16.4. 2017, turnaj v Kostelci

FK Kostelec/AFK Častolovice - TJ Dvůr Králové  0:4 (0:2)
 
FK Kostelec/AFK Častolovice - FC Vrchlabí  4:2 (0:0)
 
Branky: Rojek Šrěpán 2x, Hovorka Michal, Šupler Ondřej
Dnes jsme se poprvé na jaře měli možnost představit domácím fanouškům v Kostelci. Předchozí kolo v Jaroměři nám herně vyšlo a odehráli  jsme dvě velmi dobrá utkání, na která jsme chtěli samozřejmě navázat. 
Bohužel náš výkon v prvním dnešním utkání byl snad nejhorší, jaký jsme v této kategorii dosud předvedli. Od začátku byl náš tým bojácný, zakřiknutý, nikdo nechtěl hrát a spíš jsme se na hřišti před sebou schovávali. Nepředvedli jsme prakticky nic z toho, co jsme se naučili a zápas jsme soupeři dobrovolně odevzdali. Naprosto zasloužené vítězství hostů.
O přestávce jsme se snažili kluky uklidnit a nějak pozitivně nabudit. A asi to zabralo. S Vrchlabím jsme od začátku konečně předváděli hru, kterou umíme. Kluci bojovali, dobře se po hřišti pohybovali a hlavně jsme dokázali podržet míč a nahrát si. Šance měly oba týmy, ale 1. poločas skončil bez branek. Ty začaly padat ve druhé polovině utkání. Brzy jsme šli do vedení, ale po dvou hrubých chybách v obraně jsme rázem prohrávali. Kluci ale chtěli vyhrát a tentokrát zápas nevzdali. Hra se rychle přelévala a my jsme dokázali 3x udeřit z protiútoků, které jsme velmi dobře kombinačně vyřešili. Celý druhý poločas jsme byli lepším týmem a díky tomu zvítězili.
Sestava:
Mitana, Cejpek - Jireš, Podolský, Hlaváček, Štěpánek - Hovorka, Rojek, Hojný, Šmída, Poledno, Lingr, Šupler

Sobota 15.4. 2017, OP mladších žáků, Opočno

FK Kostelec/AFK Častolovice "C" - Doudleby n. O. 0:2 (0:1)

FK Kostelec/AFK Častolovice "B" - Opočno/Dobruška 0:0

FK Kostelec/AFK Častolovice "B" - FK Kostelec/AFK Častolovice "C" 3:2 (2:1)

Branky: Poledno Adam 2, Doskočil Jakub - Mitana Ondřej, Kokish Nazarij

FK Kostelec/AFK Častolovice "C" - Opočno/Dobruška 0:2 (0:1)

FK Kostelec/AFK Častolovice "B" - Doudleby n. O. 1:1 (1:0)

Branka: Poledno Adam

Dnes se našim týmům moc nedařilo. Největším problémem byly naše nepřesné přihrávky a zbytečné chyby v obraně. Na druhou stranu dokázali kluci sehrát pěkné kombinační akce, které nacvičují na trénincích, velmi slušně zahráli i 4 hráči ze starší přípravky (Žežule Jan, Plocek, Kuzba, Vik), kteří nám při absencích některých hráčů vypomáhali. Navíc si dnes v poli ve všech zápasech zahráli i naši gólmani, naopak pozici brankáře si vyzkoušel střelec Ondra Šupler.

Sestavy:

"B" - Šupler Ondřej - Lingr Dominik, Solar Ondřej, Doskočil Jakub, Plocek Michal, Cejpek Martin, Podolský Petr, Poledno Adam, Šmída Štěpán, Vondráček Michal

"C" - Vik Filip - Kokish Nazarij, Žežule Jan, Kuzba Tomáš, Mitana Ondřej, Štěpánek Maxim, Izák Matěj, Hájek Lukáš, Kopecký Jakub, Kačmička Erich

ml zaci rk 05022017 w

V neděli 5.2. 2017 se naši mladší žáci zúčastnili halového turnaje ASSA ABLOY CUP 2017 v Rychnově nad Kněžnou. Jednalo se o 1. ročník, který se konal v pěkném prostředí haly Romana Šebrleho. Turnaj byl vypsán pro hráče ročníku 2004 a mladší, pořadatelem byl FC Spartak Rychnov nad Kněžnou.

Turnaje se účastnilo celkem 8 týmů rozdělených do dvou skupin, hrálo se na malé házenkářské branky 3 x 2 metry systémem 4 + 1, hrací doba byla 15 minut.

Skupina A:
FC Spartak Rychnov n. K.
FC Olympia Hradec Králové
Spartak Opočno
TJ Velešov Doudleby n. O.


Skupina B:
TJ Baník Vamberk
TJ Sokol Třebeš 2005
FK Kostelec n. O./AFK Častolovice
FK Náchod

Neděle 22.1. 2017 - turnaj v Jaroměři

Tento turnaj byl vypsán pro hráče r. 2005 a mladší. Bohužel se z něho na poslední chvíli odhlásily 2 silné celky, se kterými jsme chtěli změřit síly. Turnaje se tedy zúčastnilo pouze 5 týmů, ale zase měl rychlý spád a nebyly dlouhé přestávky mezi zápasy.
Herní systém: 4 + 1, hrací doba 17 minut, branky 5x2m

Výsledky:

FK Kostelec/AFK Častolovice - TJ Červený Kostelec 1:1

Branka: Šupler Ondřej

FK Kostelec/AFK Častolovice - FK Jaroměř "06" 2:1

Branky: Sejkora Dominik 2

FK Kostelec/AFK Častolovice - KFS Hradec Králové dívky U13  11:1

Branky: Sejkora Dominik 8, Hlaváček Adam, Šupler Ondřej, Kijonka Matyáš

FK Kostelec/AFK Častolovice - FK Jaroměř 3:5

Branky: Sejkora Dominik 2, Kijonka Matyáš

Kluci vstoupili do turnaje s odhodláním, ale velmi dobře hrající soupeři jim rychle sebevědomí ubrali. Zápasy se hrály v rychlém tempu, každý dotek míče navíc znamenal ztrátu míče. Naši kluci se snažili, ale celkově nás herně nepřesvědčili. Na vstřelenou branku jsme se nadřeli, naopak po našich hloupých chybách jsme soupeřům góly někdy doslova darovali. Alespoň jsme poznali, ve kterých herních činnostech se musíme zlepšit.
Pozitivně lze hodnotit to, že kluci zvládli zápas proti starším dívkám (před zápasem s obdivem pozorovali fyzické odlišnosti dívek), kvalitní byl z obou stran poslední zápas s Jaroměří, který určil celkové umístění na turnaji. Výhra pro nás znamenala 1., remíza 2. a prohra 3. místo. Výsledek zápasu znamenal, že jsme obsadili celkové 3. místo.
 
Někteří naši hráči obdrželi i individuální ocenění. Dominik Sejkora si zaslouženě vystřílel "titul" nejlepšího střelce turnaje. Martina Cejpka zase vybrali trenéři zúčastněných týmů jako nejlepšího brankáře turnaje. Kvalitním výkonem nám výrazně pomohli hráči r. 2006 - Sejkora Dominik a Kijonka Matyáš.
 
Sestava: 
Cejpek Martin - Podolský Petr, Lingr Dominik, Hlaváček Adam, Kokish Nazarij, Šupler Ondřej, Kijonka Matyáš, Sejkora Dominik
 
Trenéři:
Hovorka Miroslav, Šupler Evžen
 
jaromer01
 
Další turnaj nás čeká 5. února v Rychnově nad Kněžnou.

Sobota 21.1. 2017  ROKYTNICE v O.h. - 2. kolo Zimní halové ligy OFS Rychnov n.K.

Základní skupina:

AFK Častolovice/FK Kostelec - Velešov Doudleby 1:0
Branka : Doskočil Jakub

AFK Častolovice/FK Kostelec - 1. FC Rokytnice 3:0
Branky: Rojek Štěpán 3

AFK Častolovice/FK Kostelec - SK Týniště 0:2

Skupina 1.- 4. místo:

AFK Častolovice/FK Kostelec - Baník Vamberk 1:6
Branka: Izák Matěj

AFK Častolovice/FK Kostelec - Spartak Rychnov 0:2

Sestava:

Mitana Ondřej - Rojek Štěpán, Hovorka Michal, Jireš Dominik, Sejkora David, Doskočil Jakub, Hájek Lukáš, Izák Matěj, Vondráček Michal

Trenér: Kaplan Kamil

Letos byla okresní zimní halová liga pouze dvoukolová, takže jsme k ní přistoupili trochu jinak než loni. Vzhledem k nedělnímu turnaji v Jaroměři jsme hráče rozdělili do dvou týmů, čímž jsme samozřejmě rozdělili i "týmovou" sílu. Nám trenérům šlo především o to, aby hráli kluci, kteří chodí v zimě pravidelně trénovat. V Rokytnici nastoupili všichni hráči r. 2004 doplněni několika hráči r. 2005.
1. kolo ZHL jsme v prosinci zahráli výborně a jen kousek nám chyběl k 1. místu, takže jsme chtěli lichotivé postavení v celkovém hodnocení udržet.
V základní skupině se kluci snažili, 2x vyhráli a jednou odešli poraženi. Postoupili do finálové skupiny, kam se jim započítala jediná prohra. Bohužel zbylé 2 zápasy také prohráli, takže se ve 2. kole ZHL umístili na 4. místě.
Po součtu výsledků z obou turnajů jsme nakonec uhájili celkové 2. místo!