obrzek13
obrzek07
obrzek02
obrzek04
obrzek09
obrzek15
obrzek11
obrzek01
obrzek03
obrzek14
obrzek10
obrzek06
obrzek16
obrzek08
obrzek12
obrzek05

12.10.2019 - 15.30 hodin - mistrovské utkání

Muži: SK Albrechtice  - AFK Častolovice   

Branky: 

05.10.2019 - 16.00 hodin - mistrovské utkání

Muži: AFK Častolovice - TJ Sokol Kostelecká Lhota    5:1 (1:0)

Branky: Brandejs Jan 2, Kuhn Aleš, Kapucián Lukáš, Bartoš Vladimír 

29.09.2019 - 13.00 hodin - mistrovské utkání

Muži: FC Spartak Rychnov n.K "B"  - AFK Častolovice   3:0 (3:0)

22.09.2019 - 15.30 hodin - mistrovské utkání

Muži: AFK Častolovice - FK Kostelec nad Orlicí "B"   1:0 (1:0)

Branky: Brandejs Jan

15.09.2019 - 17.00 hodin - mistrovské utkání

Muži: SK Dobruška "B"  - AFK Častolovice   0:5 (0:3)

Branky: Brandejs Michal 3, Brandejs Jan, vlastní

08.09.2019 - 16.00 hodin - mistrovské utkání

Muži: TJ Sokol Lukavice - AFK Častolovice   2:2 (1:1)  pen. 5:4

Branky: Kapucián Lukáš, Vítek Richard 

31.08.2019 - 17.00 hodin - mistrovské utkání

Muži: AFK Častolovice - TJ Sokol Žďár nad Orlicí    8:2 (5:1)   

Branky: Brandejs Michal 4, Brandejs Jan 3, Duzbaba Petr  

25.08.2019 - 17.00 hodin - mistrovské utkání

Muži: Velešov Doudleby - AFK Častolovice     0:2 (0:0)

Branky: Bartoš Vladimír, Bartoš Jakub 

III. kolo pohár  středa  21.8.2019  17.00 hodin   

Muži: AFK Častolovice - Loko Borohrádek   1:5 (1:2) 

Branky: Lux Martin 

17.08.2019 - 17.00 hodin - mistrovské utkání

Muži: AFK Častolovice - Loko Borohrádek  1:2 (1:0)

Branky: Brandejs Michal

11.08.2019 - 17.00 hodin - mistrovské utkání

Muži: FC Zdelov - AFK Častolovice    4:4 (2:2)  pen.  1:3

Branky: Brandejs Jan, Lux Martin, Boháč Filip, vlastní

II.kolo pohár  sobota  3.8.2019  17.30 hodin   

AFK Častolovice - SK Petrovice    2:1 (2:0)

Branky: Přikryl Tomáš, Brandejs Michal 

I.kolo pohár  středa  31.7.2019  17.30 hodin   

SK Solnice "B" - AFK Častolovice  1:6 (1:3)

Branky: Brandejs Jan 2, Brandejs Michal 2, Duzbaba Petr, Kapucián Lukáš 

Mistrovská utkání:

1. kolo
Neděle  11.08.2019  17:00   ZDELOV - Častolovice

2. kolo  
Sobota  17.08.2019  17:00   Častolovice - Borohrádek 

3. kolo
Neděle  25.08.2019  17:00   Doudleby A - Častolovice 

4. kolo
Sobota  31.08.2019  17:00   Častolovice - Žďár

5. kolo
Neděle  08.09.2019  16:00   Lukavice - Častolovice 

6. kolo
Neděle  15.09. 2019  17:00   Dobruška B - Častolovice 

7. kolo
Neděle  22.09.2019   16:30   Častolovice - Kostelec B 

8. kolo
Neděle  29.09.2019   13:30   Rychnov B - Častolovice 

9. kolo
Sobota  05.10.2019   16:00   Častolovice - Kostelecká Lhota A 

10. kolo
Sobota  12.10.2019   15:30   Albrechtice - Častolovice 

11. kolo
Sobota  19.10.2019   15:30   Častolovice - Deštné 

12. kolo
Neděle  27.10.2019   14:30   Černíkovice - Častolovice 

13. kolo
Sobota  02.11.2019   14:00   Častolovice - Křivice 

14. kolo
Sobota  09.11.2019   14:00   Častolovice - ZDELOV

15.06.2019 - 10.15 hodin mistrovské utkání

Muži: AFK Častolovice - TJ Baník Vamberk "B"    2:2 (1:1)  pen. 5:4

Branky: Brandejs Jan, Suchý Aleš

Sestava: Jedlička J. - Přikryl M, Lorenc, Kuhn, Dostál(46.Hájek) - Prchlík(67.Prchlík), Přikryl T., Suchý, Vítek(84.Jedlika R.) - Brandejs J., Bartoš V.

08.06.2019 - 17.00 hodin - mistrovské utkání

Muži: FO Křovice - AFK Častolovice      0:3 (0:2)

Branky: Brandejs Jan 2, Bartoš Vladimír

Sestava: Jedlička - Slavík, Lorenc (46.Přikryl M.), Bartoš J., Lux (46.Dostál) - Kapucián (70.Izák), Kuhn, Suchý, Šimerda - Bartoš V., Brandejs 

01.06.2019 - 17.00 hodin mistrovské utkání

Muži: AFK Častolovice - TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí  7:1 (2:0)

Branky: Brandejs Jan 4, Lux Martin, Dostál Zdeněk, Bartoš Vladimír 

Fotogalerie na FOTBALFOTO

Fotogalerie na FACEBOOKU

 

Castolovice

Vzhledem k nedělní porážce druhého Baníku Vamberk již s předstihem slavíme postup do II.trídy OP Rychnovska

Poslední tři kola soutěže:

Sobota  01.06.2019   17.00 hodin    AFK Častolovice - TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí

Sobota  08.06.2017   17.00 hodin    FO Křovice - AFK Častolovice

Sobota  15.06.2019   10.15 hodin    AFK Častolovice - TJ Baník Vamberk "B"  

25.05.2019 - 17.00 hodin - mistrovské utkání

Muži: FC Roveň - AFK Častolovice      0:7 (0:4)

Branky: Brandejs Jan 3, Bartoš Vladimír 2, Duzbaba Petr, Suchý Aleš 

18.05.2019 - 17.00 hodin mistrovské utkání

Muži: AFK Častolovice - SK Dobré     5:3  (5:0)

Branky: Brandejs Jan 2, Přikryl Tomáš, Bartoš Jakub, Šimerda Filip 

12.05.2019 - 17.00 hodin - mistrovské utkání

Muži: TJ Velešov Doudleby nad Orlicí - AFK Častolovice   1:5 (1:2)    

Branky: Přikryl Tomáš 2, Brandejs Jan 2, Bartoš Vladimír

Sobota  29.09.2018   16.30 hodin - mistrovské utkání III.třídy

Muži:  AFK Častolovice - FO Křovice  8:0 (3:0)

Branky: Bartoš Vladimír 3, Suchý Aleš 2, Slavík Michal 2, Přikryl Miroslav 

05.05.2019 - 15.00 hodin - mistrovské utkání

Muži: TJ Sokol Voděrady - AFK Častolovice   0:1 (0:0)  

Branka: Duzbaba Petr

Sestava: Jedlička - Slavík, Lux, Bartoš J., Šimerda - Brandejs J., Suchý, Kuhn, Duzbaba - Bartoš V.(90.Prchlík), Přikryl T.

Sobota  22.09.2018   16.30 hodin - mistrovské utkání III.třídy

Muži:  TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí - AFK Častolovice  2:0 (1:0)

27.04.2019 - 17.00 hodin - mistrovské utkání

Muži: 1.FC Rokytnice v O.H - AFK Častolovice    2:10 (0:4)  

Branky: Duzbaba Petr 5, Brandejs Jan 2, Bartoš Vladimír, Bartoš Jakub, Prchlík Rudolf

Sestava: Jedlička - Lorenc(46.Prchlík), Lux, Bartoš J.(75.Dostál), Slavík - Duzbaba, Přikryl T.(28.Kapucián), Kuhn, Šimerda - Bartoš V.(64.Huňara), Brandejs 

Sobota  15.09.2018   17.00 hodin - mistrovské utkání III.třídy

Muži: AFK Častolovice - TJ FC Roveň   6:0 (4:0) 

Branky: Bartoš Vladimír 2, Kuhn Aleš, Kánský Jan, Suchý Aleš, Lux Martin

21.04.2019 - 16.00 hodin - mistrovské utkání

Muži: FC České Meziříčí - AFK Častolovice    1:4 (0:3)  

Branky: Brandejs Jan 2, Bartoš Vladimír 2

Sestava: Jedlička - Přikryl M., Lux, Bartoš J., Slavík - Prchlík, Kuhn, Přikryl T.(58.Hájek), Lorenc - Brandejs J., Bartoš V.(81.Huňara)

Neděle 09.09.2018   17.00 hodin - mistrovské utkání III.třídy

Muži: SK Dobré - AFK Častolovice  2:2 (0:0)  pen. 6:7

Branky: Šimerda Filip, Slavík Michal 

13.04.2019 - 16.30 hodin přátelsky - hřiště Častolovice   

Muži: AFK Častolovice - TJ FC Roveň   4:2 (1 :0)

Branky: 

Sobota  01.09.2018   17.00 hodin - mistrovské utkání III.třídy

Muži: AFK Častolovice - Velešov Doudleby "B"     5:3 (4:1) 

Branky: Kuhn Aleš 2, Suchý Aleš 2, Bartoš Vladimír 

07.04.2019 - 15.00 hodin přátelsky - hřiště Častolovice   

Muži: AFK Častolovice - SK Solnice "B"   1:3 (1:2)

Branky: Brandejs Jan

Sobota  25.08.2018   17.00 hodin - mistrovské utkání III.třídy

Muži: AFK Častolovice - TJ Sokol Voděrady   5:1 (4 :1) 

Branky: Bartoš Vladimír 2, Šimerda Filip 2, Přikryl Miroslav

23.03.2019 - 15.30 hodin přátelsky   

Muži: TJ Sokol Žďár n.O - AFK Častolovice  1:3 (1:3)

Branky: Duzbaba Petr 2, Brandejs Jan

Sestava: Jedlička - Hájek, Lux, Bartoš J., Slavík - Prchlík, Bartoš V.,Brandejs M., Šimerda - Brandejs J., Duzbaba

Střídal: Huňara M.

Sobota  18.08.2018   17.00 hodin - mistrovské utkání III.třídy

Muži: AFK Častolovice - 1.FC Rokytnice v O.H     6:1 (4:0) 

Branky: Suchý Aleš, Kuhn Aleš, Slavík Michal, Přikryl Miroslav, Mráz Petr, Lux Martin

Neděle    21.04. 2019    16:00    Č. Meziříčí "B" - Častolovice

Sobota    27.04. 2019    17:00    Rokytnice v O.h. - Častolovice 

Neděle    05.05. 2019    15:00    Voděrady - Častolovice

Neděle    12.05. 2019    17:00    Doudleby n.O. "B" - Častolovice

Sobota    18.05. 2019    17:00    Častolovice - Dobré

Sobota    25.05. 2019    17:00    Roveň - Častolovice

Sobota    01.06. 2019    17:00    Častolovice - Slatina n.Zd.

Sobota    08.06. 2019    17:00    Křovice - Častolovice

Sobota    15.06. 2019    10:15    Častolovice - Vamberk "B"

 

Přátelsky:

23.03.2019    15.00   TJ Sokol Žďár n.O - AFK Častolovice

07.04.2019    15.00   AFK Častolovice - SK Solnice B

13.04.2019    16.30   AFK Častolovice - TJ FC Roveň

Rozpis zápasů AFK Častolovice v zezóně 2018/2019

Tréninky pravidelně středa 18.00 hodin

Mistrovská utkání:

18.08.2018   17.00    AFK Častolovice - 1.FC Rokytnice v O.H

25.08.2018   17.00    AFK Častolovice - Sokol Voděrady

01.09.2018   17.00    AFK Častolovice - Velešov Doudleby "B"

09.09.2018   17.00    SK Dobré - AFK Častolovice

15.09.2018   17.00    AFK Častolovice - FC Rověň

22.09.2018   16.30    Sokol Slatina n.Z - AFK Častolovice

29.09.2018   16.30    AFK Častolovice - FO Křovice

06.10.2018   16.00    Baník Vamberk "B" - AFK Častolovice

13.10.2018   16.00    AFK Častolovice - FC České Meziříčí "B"

Sobota  13.10.2018   14.00 hodin - mistrovské utkání III.třídy

Muži:  AFK Častolovice - FC České Meziříčí "B"  5:0 (4:0)

Branky: Přikryl Tomáš 2, Mráz Petr, Přikryl Miroslav, Bartoš Vladimír 

Sobota  16.06.2018    15.00 hodin 

Muži: AFK Častolovice - Baník Vamberk  1:4 (1:2)

Branky: Přikryl Tomáš 

Sestava:

Sobota  06.10.2018   16.00 hodin - mistrovské utkání III.třídy

Muži:  TJ Baník Vamberk - AFK Častolovice  1:5 (0:1)

Branky: Bartoš Vladimír 2, Kapucián Lukáš, Mráz Petr, Suchý Aleš 

Sobota   09.06.2018    17.00 hodin 

Muži: TJ Sokol Malšovice - AFK Častolovice  2:2 (1:1) pen. 3:2 

Branky: Přikryl Tomáš 2 

Sestava: