obrzek02
obrzek14
obrzek04
obrzek12
obrzek07
obrzek09
obrzek01
obrzek03
obrzek16
obrzek06
obrzek05
obrzek11
obrzek15
obrzek13
obrzek08
obrzek10

Poprvé nastoupila i starší přípravka reprezentující náš tým v okresním přeboru.

V nelehké pozici se představil náš „B“ tým, který jsme přihlásili do jarní části okresního přeboru starších přípravek. Tým výrazně doplněn hráči z mladší přípravky Kostelce a Častolovic ostudu neudělal a soupeře potrápil. Byť byli někteří protihráči až o tři hlavy vyšší, na výkonu to nebylo znát a zejména duo Lukáš Bolehovský, Marek Horák ukázali, že výška není rozhodující, čemuž napomohla i brankařská opora Filip Vik.

Kostelec/Častolovice – Lípa n. O. 4:5

Kluci dostali během první minuty dvě rychlé branky, z čehož se rychle otřepali a zápas začali rychle dotahovat. Jen pro představu, druhý poločas už naši borci vyhráli 2:0.

Kostelec/Častolovice – Vamberk 0:3

V tomto zápase rozhodovala spíše větší fyzická vyspělost, protože herně nebyl náš tým horší. Podařilo se nastřelit břevno a vytvořit si spoustu brankových příležitostí. Nakonec bohužel bez gólu.

Kostelec/Častolovice – Černíkovice 3:5

Náš asi nejlepší zápas. Kluci dvakrát vedli, pak ale přišly chybičky v obraně a soupeř trestal. Kdyby se přidaly další branky po individuálních akcích Horáka a Bolehovského mohl být zápas ještě zajímavější.

Za předvedené výkony zaslouží všichni pochvalu.

Sestava:

Vik F., Šeda D., Janeček V., Bolehovský L., Horák M., Mikysa J., Nývlt A., Stříteský J., Marek D., Szotek L.

Sobota 08.04.2017   09.00 hodin - Častolovice

Druhé jarní kolo „A“ týmu přineslo dvě vítězství a jednu prohru

V rámci druhého jarního kola se na domácí půdě Častolovic představili soupeři Náchoda, Třebechovic a Broumova. I přes pršlavý týden bylo hřiště perfektně připraveno a mohlo se tak jít do těžkých duelů.

Kostelec/Častolovice – Náchod 9:8

Z naší strany se jednalo o nejlepší zápas v rámci tohoto turnaje. Všichni přistoupili k zápasu zodpovědně, což bylo znát na předvedené hře, která nepostrádala rozehru, kombinaci a pěkné góly. Za tento zápas nebylo celému týmu co vytknout a mohlo se slavit.

Kostelec/Častolovice – Třebechovice 9:6

Jak je již zvykem po vydařeném vstupu přichází pád, což se taky v tomto utkání potvrdilo. Kluci vůbec nezachytili začátek a jen těžko se dostávali do tempa a většinu osobních soubojů prohrávali. Začátek zápasu se tedy vůbec nevyvíjel dobře. Po chvilce naštěstí přišlo zlepšení a soupeře jsme začali postupně přehrávat. Pak přišly i vstřelené branky. Druhý poločas byl již podle našich představ a zápas jsme přivedli do vítězného konce.

Kostelec/Častolovice – Broumov 4:13

V tomto utkání se jednalo spíše o kolaps celého týmu. Nestíhali jsme v rychlosti a agresivitě, i přesto, že soupeř rozhodně nebyl nad naše síly. Celému týmu zkrátka došly síly, což bylo znát na předvedené hře celkovém vítězném odhodlání. Příště bude třeba ukočírovat některé jedince, aby to nejlepší ukázali hlavně v zápase, a ne v době, kdy se má mezi zápasy odpočívat.

Sestavy:

Žežule Matěj, Plocek Michal, Kuzba Tomáš, Micuyčová Iveta, Žežule Jan, Hodný Tomáš, Sládek Václav

Vik Filip, Myšák Václav, Lux Šimon, Šreibr Michael, Páleník Ondřej, Beneš Michal, Horák Marek

V neděli odehrála naše starší přípravka Kostelce/Častolovic svůj první jarní turnaj v rámci krajského přeboru.

Turnaj se odehrál na umělé trávě v Dobrušce, která byla hned našim prvním soupeřem.

Kostelec/Častolovice – Dobruška/Opočno 8:11

Klukům v tomto zápase chyběl zápal, rychlejší pohyb a touha po vítězství. Jen těžko jsme se dostávali do šancí a balon byl spíše na kopačkách soupeře. Nebýt agilních Dominika Sejkory a Matyáše Kijonky, jen těžko bychom vstřelili góly. Nakonec tedy prohra o tři góly.

Kostelec/Častolovice – Třebechovice pod Orebem 22:3

Do tohoto zápasu jsme vkročili s daleko větší vervou, kterou již podpořila Iveta Miculyčová, která si ráno ještě stihla splnit povinnosti dívčí koledy. Nasazení bylo již mnohem lepší, přesto chyběla lehkost rozehrávky a vše bylo spíše o bojovnosti. Třebechovice disponují jedním týmem starších hráčů a jedním s těmi mladšími, kde již byl rozdíl znatelnější, proto i takový rozdíl v konečném skóre.

Kostelec/Častolovice – FC Olympie Hradec Králové 8:4

Tento zápas byl asi nejvydařenější, i když rozjezd byl z naší strany opět pomalý a trvalo dlouho, než jsme se dostali do vyššího tempa. Kluci včetně Ivety ale makali a byla již vidět i větší touha po lepším výsledku. Soupeř byl kvalitní a předváděl zejména důrazný fotbal podpořený výrazným hecováním svého trenéra, které již postrádalo sportovního ducha na této mládežnické úrovni. Fotbal je ale především o hře s míčem a gólech, kterých jsme vstřelili více a nakonec zaslouženě vyhráli.

Všechny je nakonec potřeba pochválit za celkem vydařený vstup do jarní části sezony a je třeba podotknout, že nás nečekají jednoduchá utkání.

Sestavy:

Vik F., Kuzba T., Miculyčová I., Horák M., Šreibr M., Beneš M., Páleník O., Hodný T.

Žežule M., Plocek M., Lux Š., Myšák V., Kijonka M., Sejkora D., Žežule J., Szotek L.

Výsledky a střelci v posledním turnaji:

„A“čko – Rokytnice       6:0  

Branky: Kijonka 3, Žežule M., Nývlt, Miculyčová

„A“čko - „B“čko             2:1  

Branky: Kijonka 2

„A“čko - Doudleby         3:1  

Branky: Miculyčová, Žežule J., Kijonka

„A“čko - Rychnov          0:0

„A“čko - Borohrádek      3:1  

Branky: Kijonka 2, Žežule J.