obrzek05
obrzek13
obrzek06
obrzek16
obrzek09
obrzek14
obrzek10
obrzek07
obrzek08
obrzek02
obrzek01
obrzek04
obrzek11
obrzek12
obrzek03
obrzek15

Neděle    21.04. 2019    16:00    Č. Meziříčí "B" - Častolovice

Sobota    27.04. 2019    17:00    Rokytnice v O.h. - Častolovice 

Sobota    04.05. 2019    17:00    Voděrady - Častolovice

Neděle    12.05. 2019    17:00    Doudleby n.O. "B" - Častolovice

Sobota    18.05. 2019    17:00    Častolovice - Dobré

Sobota    25.05. 2019    17:00    Roveň - Častolovice

Sobota    01.06. 2019    17:00    Častolovice - Slatina n.Zd.

Sobota    08.06. 2019    17:00    Křovice - Častolovice

Sobota    15.06. 2019    17:00    Častolovice - Vamberk "B"

 

Přátelsky:

23.03.2019    TJ Sokol Žďár n.O - AFK Častolovice

06.04.2019    SK Solnice B - AFK Častolovice

13.04.2019    AFK Častolovice - TJ FC Roveň

Sobota  13.10.2018   14.00 hodin - mistrovské utkání III.třídy

Muži:  AFK Častolovice - FC České Meziříčí "B"  5:0 (4:0)

Branky: Přikryl Tomáš 2, Mráz Petr, Přikryl Miroslav, Bartoš Vladimír 

Sobota  06.10.2018   16.00 hodin - mistrovské utkání III.třídy

Muži:  TJ Baník Vamberk - AFK Častolovice  1:5 (0:1)

Branky: Bartoš Vladimír 2, Kapucián Lukáš, Mráz Petr, Suchý Aleš 

Sobota  29.09.2018   16.30 hodin - mistrovské utkání III.třídy

Muži:  AFK Častolovice - FO Křovice  8:0 (3:0)

Branky: Bartoš Vladimír 3, Suchý Aleš 2, Slavík Michal 2, Přikryl Miroslav 

Sobota  22.09.2018   16.30 hodin - mistrovské utkání III.třídy

Muži:  TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí - AFK Častolovice  2:0 (1:0)

Sobota  15.09.2018   17.00 hodin - mistrovské utkání III.třídy

Muži: AFK Častolovice - TJ FC Roveň   6:0 (4:0) 

Branky: Bartoš Vladimír 2, Kuhn Aleš, Kánský Jan, Suchý Aleš, Lux Martin

Neděle 09.09.2018   17.00 hodin - mistrovské utkání III.třídy

Muži: SK Dobré - AFK Častolovice  2:2 (0:0)  pen. 6:7

Branky: Šimerda Filip, Slavík Michal 

Sobota  01.09.2018   17.00 hodin - mistrovské utkání III.třídy

Muži: AFK Častolovice - Velešov Doudleby "B"     5:3 (4:1) 

Branky: Kuhn Aleš 2, Suchý Aleš 2, Bartoš Vladimír 

Sobota  25.08.2018   17.00 hodin - mistrovské utkání III.třídy

Muži: AFK Častolovice - TJ Sokol Voděrady   5:1 (4 :1) 

Branky: Bartoš Vladimír 2, Šimerda Filip 2, Přikryl Miroslav

Sobota  18.08.2018   17.00 hodin - mistrovské utkání III.třídy

Muži: AFK Častolovice - 1.FC Rokytnice v O.H     6:1 (4:0) 

Branky: Suchý Aleš, Kuhn Aleš, Slavík Michal, Přikryl Miroslav, Mráz Petr, Lux Martin

Rozpis zápasů AFK Častolovice v zezóně 2018/2019

Tréninky pravidelně středa 18.00 hodin

Mistrovská utkání:

18.08.2018   17.00    AFK Častolovice - 1.FC Rokytnice v O.H

25.08.2018   17.00    AFK Častolovice - Sokol Voděrady

01.09.2018   17.00    AFK Častolovice - Velešov Doudleby "B"

09.09.2018   17.00    SK Dobré - AFK Častolovice

15.09.2018   17.00    AFK Častolovice - FC Rověň

22.09.2018   16.30    Sokol Slatina n.Z - AFK Častolovice

29.09.2018   16.30    AFK Častolovice - FO Křovice

06.10.2018   16.00    Baník Vamberk "B" - AFK Častolovice

13.10.2018   16.00    AFK Častolovice - FC České Meziříčí "B"