obrzek12
obrzek16
obrzek15
obrzek01
obrzek05
obrzek06
obrzek09
obrzek11
obrzek13
obrzek14
obrzek02
obrzek07
obrzek03
obrzek10
obrzek08
obrzek04

I.kolo pohár  středa  31.7.2019  17.30 hodin   

SK Solnice "B" - AFK Častolovice  1:6 (1:3)

Branky: Brandejs Jan 2, Brandejs Michal 2, Duzbaba Petr, Kapucián Lukáš 

Mistrovská utkání:

1. kolo
Neděle  11.08.2019  17:00   ZDELOV - Častolovice

2. kolo  
Sobota  17.08.2019  17:00   Častolovice - Borohrádek 

3. kolo
Neděle  25.08.2019  17:00   Doudleby A - Častolovice 

4. kolo
Sobota  31.08.2019  17:00   Častolovice - Žďár

5. kolo
Neděle  08.09.2019  16:00   Lukavice - Častolovice 

6. kolo
Neděle  15.09. 2019  17:00   Dobruška B - Častolovice 

7. kolo
Neděle  22.09.2019   16:30   Častolovice - Kostelec B 

8. kolo
Neděle  29.09.2019   13:30   Rychnov B - Častolovice 

9. kolo
Sobota  05.10.2019   16:00   Častolovice - Kostelecká Lhota A 

10. kolo
Sobota  12.10.2019   15:30   Albrechtice - Častolovice 

11. kolo
Sobota  19.10.2019   15:30   Častolovice - Deštné 

12. kolo
Neděle  27.10.2019   14:30   Černíkovice - Častolovice 

13. kolo
Sobota  02.11.2019   14:00   Častolovice - Křivice 

14. kolo
Sobota  09.11.2019   14:00   Častolovice - ZDELOV

15.06.2019 - 10.15 hodin mistrovské utkání

Muži: AFK Častolovice - TJ Baník Vamberk "B"    2:2 (1:1)  pen. 5:4

Branky: Brandejs Jan, Suchý Aleš

Sestava: Jedlička J. - Přikryl M, Lorenc, Kuhn, Dostál(46.Hájek) - Prchlík(67.Prchlík), Přikryl T., Suchý, Vítek(84.Jedlika R.) - Brandejs J., Bartoš V.

08.06.2019 - 17.00 hodin - mistrovské utkání

Muži: FO Křovice - AFK Častolovice      0:3 (0:2)

Branky: Brandejs Jan 2, Bartoš Vladimír

Sestava: Jedlička - Slavík, Lorenc (46.Přikryl M.), Bartoš J., Lux (46.Dostál) - Kapucián (70.Izák), Kuhn, Suchý, Šimerda - Bartoš V., Brandejs 

01.06.2019 - 17.00 hodin mistrovské utkání

Muži: AFK Častolovice - TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí  7:1 (2:0)

Branky: Brandejs Jan 4, Lux Martin, Dostál Zdeněk, Bartoš Vladimír 

Fotogalerie na FOTBALFOTO

Fotogalerie na FACEBOOKU

 

Castolovice

Vzhledem k nedělní porážce druhého Baníku Vamberk již s předstihem slavíme postup do II.trídy OP Rychnovska

Poslední tři kola soutěže:

Sobota  01.06.2019   17.00 hodin    AFK Častolovice - TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí

Sobota  08.06.2017   17.00 hodin    FO Křovice - AFK Častolovice

Sobota  15.06.2019   10.15 hodin    AFK Častolovice - TJ Baník Vamberk "B"  

25.05.2019 - 17.00 hodin - mistrovské utkání

Muži: FC Roveň - AFK Častolovice      0:7 (0:4)

Branky: Brandejs Jan 3, Bartoš Vladimír 2, Duzbaba Petr, Suchý Aleš 

18.05.2019 - 17.00 hodin mistrovské utkání

Muži: AFK Častolovice - SK Dobré     5:3  (5:0)

Branky: Brandejs Jan 2, Přikryl Tomáš, Bartoš Jakub, Šimerda Filip 

12.05.2019 - 17.00 hodin - mistrovské utkání

Muži: TJ Velešov Doudleby nad Orlicí - AFK Častolovice   1:5 (1:2)    

Branky: Přikryl Tomáš 2, Brandejs Jan 2, Bartoš Vladimír

05.05.2019 - 15.00 hodin - mistrovské utkání

Muži: TJ Sokol Voděrady - AFK Častolovice   0:1 (0:0)  

Branka: Duzbaba Petr

Sestava: Jedlička - Slavík, Lux, Bartoš J., Šimerda - Brandejs J., Suchý, Kuhn, Duzbaba - Bartoš V.(90.Prchlík), Přikryl T.