obrzek11
obrzek14
obrzek09
obrzek07
obrzek01
obrzek05
obrzek06
obrzek15
obrzek12
obrzek13
obrzek10
obrzek02
obrzek08
obrzek04
obrzek16
obrzek03

13.04.2019 - 16.30 hodin přátelsky - hřiště Častolovice   

Muži: AFK Častolovice - TJ FC Roveň   4:2 (1 :0)

Branky: 

07.04.2019 - 15.00 hodin přátelsky - hřiště Častolovice   

Muži: AFK Častolovice - SK Solnice "B"   1:3 (1:2)

Branky: Brandejs Jan

23.03.2019 - 15.30 hodin přátelsky   

Muži: TJ Sokol Žďár n.O - AFK Častolovice  1:3 (1:3)

Branky: Duzbaba Petr 2, Brandejs Jan

Sestava: Jedlička - Hájek, Lux, Bartoš J., Slavík - Prchlík, Bartoš V.,Brandejs M., Šimerda - Brandejs J., Duzbaba

Střídal: Huňara M.

Neděle    21.04. 2019    16:00    Č. Meziříčí "B" - Častolovice

Sobota    27.04. 2019    17:00    Rokytnice v O.h. - Častolovice 

Neděle    05.05. 2019    15:00    Voděrady - Častolovice

Neděle    12.05. 2019    17:00    Doudleby n.O. "B" - Častolovice

Sobota    18.05. 2019    17:00    Častolovice - Dobré

Sobota    25.05. 2019    17:00    Roveň - Častolovice

Sobota    01.06. 2019    17:00    Častolovice - Slatina n.Zd.

Sobota    08.06. 2019    17:00    Křovice - Častolovice

Sobota    15.06. 2019    10:15    Častolovice - Vamberk "B"

 

Přátelsky:

23.03.2019    15.00   TJ Sokol Žďár n.O - AFK Častolovice

07.04.2019    15.00   AFK Častolovice - SK Solnice B

13.04.2019    16.30   AFK Častolovice - TJ FC Roveň

Sobota  13.10.2018   14.00 hodin - mistrovské utkání III.třídy

Muži:  AFK Častolovice - FC České Meziříčí "B"  5:0 (4:0)

Branky: Přikryl Tomáš 2, Mráz Petr, Přikryl Miroslav, Bartoš Vladimír 

Sobota  06.10.2018   16.00 hodin - mistrovské utkání III.třídy

Muži:  TJ Baník Vamberk - AFK Častolovice  1:5 (0:1)

Branky: Bartoš Vladimír 2, Kapucián Lukáš, Mráz Petr, Suchý Aleš 

Sobota  29.09.2018   16.30 hodin - mistrovské utkání III.třídy

Muži:  AFK Častolovice - FO Křovice  8:0 (3:0)

Branky: Bartoš Vladimír 3, Suchý Aleš 2, Slavík Michal 2, Přikryl Miroslav 

Sobota  22.09.2018   16.30 hodin - mistrovské utkání III.třídy

Muži:  TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí - AFK Častolovice  2:0 (1:0)

Sobota  15.09.2018   17.00 hodin - mistrovské utkání III.třídy

Muži: AFK Častolovice - TJ FC Roveň   6:0 (4:0) 

Branky: Bartoš Vladimír 2, Kuhn Aleš, Kánský Jan, Suchý Aleš, Lux Martin

Neděle 09.09.2018   17.00 hodin - mistrovské utkání III.třídy

Muži: SK Dobré - AFK Častolovice  2:2 (0:0)  pen. 6:7

Branky: Šimerda Filip, Slavík Michal 

Sobota  01.09.2018   17.00 hodin - mistrovské utkání III.třídy

Muži: AFK Častolovice - Velešov Doudleby "B"     5:3 (4:1) 

Branky: Kuhn Aleš 2, Suchý Aleš 2, Bartoš Vladimír 

Sobota  25.08.2018   17.00 hodin - mistrovské utkání III.třídy

Muži: AFK Častolovice - TJ Sokol Voděrady   5:1 (4 :1) 

Branky: Bartoš Vladimír 2, Šimerda Filip 2, Přikryl Miroslav

Sobota  18.08.2018   17.00 hodin - mistrovské utkání III.třídy

Muži: AFK Častolovice - 1.FC Rokytnice v O.H     6:1 (4:0) 

Branky: Suchý Aleš, Kuhn Aleš, Slavík Michal, Přikryl Miroslav, Mráz Petr, Lux Martin

Rozpis zápasů AFK Častolovice v zezóně 2018/2019

Tréninky pravidelně středa 18.00 hodin

Mistrovská utkání:

18.08.2018   17.00    AFK Častolovice - 1.FC Rokytnice v O.H

25.08.2018   17.00    AFK Častolovice - Sokol Voděrady

01.09.2018   17.00    AFK Častolovice - Velešov Doudleby "B"

09.09.2018   17.00    SK Dobré - AFK Častolovice

15.09.2018   17.00    AFK Častolovice - FC Rověň

22.09.2018   16.30    Sokol Slatina n.Z - AFK Častolovice

29.09.2018   16.30    AFK Častolovice - FO Křovice

06.10.2018   16.00    Baník Vamberk "B" - AFK Častolovice

13.10.2018   16.00    AFK Častolovice - FC České Meziříčí "B"

Sobota  16.06.2018    15.00 hodin 

Muži: AFK Častolovice - Baník Vamberk  1:4 (1:2)

Branky: Přikryl Tomáš 

Sestava:

Sobota   09.06.2018    17.00 hodin 

Muži: TJ Sokol Malšovice - AFK Častolovice  2:2 (1:1) pen. 3:2 

Branky: Přikryl Tomáš 2 

Sestava:

Sobota  02.06.2018    17.00 hodin 

Muži: AFK Častolovice - FC České Meziříčí  2:2 (2:1) pen. 4:2

Branky: Přikryl Tomáš, Brandejs Jan 

Sestava:

Sobota   26.05.2018    17.00 hodin 

Muži: TJ Velké Poříčí - AFK Častolovice   5:0 (1:0) 

Branky: 

Sestava:

Sobota  19.05.2018    17.00 hodin 

Muži: AFK Častolovice - TJ Sokol Lípa nad Orlicí  2:1 (0:0)

Branky: Přikryl Tomáš, Ježek Jiří 

Sestava:

Neděle  13.05.2018    17.00 hodin 

Muži: SK Česká Skalice - AFK Častolovice  8:2 (4:0) 

Branky: Kapucián Lukáš 2 

Sestava:

Úterý   08.05.2018    15.00 hodin 

Muži: SK Třebechovice - AFK Častolovice  3:2 (1:1)

Branky: Novák Zdeněk, Ježek Jiří 

Sestava:

Neděle   04.11.2017   14.00 hodin - mistrovské utkání

Muži:  FC České Meziříčí - AFK Častolovice  6:3 (2:1)   

Branky: Brandejs Jan2, Bartoš Vladimír

Rozhodčí: Vlastislav Kiezler, Radek Kalaš, Lukáš Linhart

Neděle   05.05.2018    17.00 hodin 

Muži: Spartak Opočno - AFK Častolovice  2:2 (0:2)  pen. 4:3

Branky: Brandejs Jan 2 

Sestava:

Sobota   28.10.2017   14.30 hodin - mistrovské utkání

Muži:  AFK Častolovice - TJ Velké Poříčí   2:8 (1:4)  

Branky: Vik Tomáš, Duzbaba Petr

Rozhodčí: Lukáš Kubálek, David Žerovnický, Michal Říha

Delegát: Jaroslav Mudruňka

Sobota  28.04.2018    17.00 hodin 

Muži: AFK Častolovice - SK Albrechtice  3:2 (0:1)

Branky: Tomáš Přikryl 2, Ježek Jiří

Sestava:

Neděle   22.10.2017   14.00 hodin - mistrovské utkání

Muži:  TJ Sokol Lípa nad Orlicí - AFK Častolovice  4:0 (2:0)  

Rozhodčí: Lukáš Nožka, Jan Prokůpek, Vít Zlámal

Neděle   22.04.2018    17.00 hodin 

Muži: SK Solnice - AFK Častolovice  1:1 (0:1)  pen. 5:3

Branky: Tomáš Přikryl

Sestava:

Neděle   15.10.2017   16.00 hodin - mistrovské utkání

Muži:  AFK Častolovice - SK Česká Skalice   2:4 (1:0) 

Branky: Kánský Jan, Duzbaba Petr

Sestava: Junek - Novák, Lorenc, Kánský, Slavík - Brandejs J., Bartoš J., Přikryl M., Duzbaba - Vik, Bartoš V.(75.Prchlík)

Rozhodčí: Jakub Matějka, David Beránek, Roman Nývlt

Delegát: Pavel Holbik

Sobota   14.04.2018    17.00 hodin 

Muži: AFK Častolovice - Slavoj Předměřice nad Labem  6:0 (1:0)

Branky: Přikryl Tomáš 2, Brandejs Jan 2, Kapucián Lukáš, Novák Zdeněk

Sestava: Junek - Novák, Kuhn, Kánský, Slavík - Ježek, Přikryl T., Bartoš J., Šimerda (59.Kapucián) - Vik (52.Duzbaba), Brandejs J.

Neděle   08.10.2017   16.00 hodin - mistrovské utkání

Muži:  AFK Častolovice - TJ Spartak Opočno   2:2 (1:0)  pen. 3:5 

Branky: Bartoš Vladimír, Brandejs Jan

Sestava: Junek - Novák, Karásek, Kánský, Slavík - Brandejs J., Kuhn, Bartoš J., Duzbaba(69.Kapucián) - Vik, Bartoš V.

Rozhodčí: Soukup Pavel, Šťastný Martin, Jehlička František

Sobota   07.04.2018    16.30 hodin 

Muži: Velešov Doudleby - AFK Častolovice  0:1 (0:1)

Branka: Ježek Jiří

Sestava:

Neděle   01.10.2017   16.30 hodin - mistrovské utkání

Muži:  SK Albrechtice - AFK Častolovice   6:0 (2:0)

Sestava: Junek - Lux, Přikryl M. (64.Lorenc), Kánský (76.Huňara), Novák - Duzbaba, Bartoš V. (84.Karásek), Bartoš J., Slavík - Vik (72.Kapucián), Brandejs J.

Rozhodčí: Havlík Aleš, Šiling Karel, Matějka Jakub

Delegát: Mudruňka Jaroslav

III.kolo:  Sobota  24.02.2018    15 hodin 

Muži: AFK Častolovice - SK Solnice   zrušeno

Neděle   24.09.2017   16.30 hodin - mistrovské utkání

Muži:  AFK Častolovice - SK Solnice  2:2 (1:0)  pen. 4:5 

Branky: Brandejs Michal 2

Sestava: Junek - Přikryl M., Kuhn(73.Karásek), Kánský, Novák - Brandejs J., Přikryl T.(88.Huňara), Bartoš J., Duzbaba - Kapucián, Brandejs M.(91.Dostál)

Rozhodčí: Skřivánek Miloš, Šotek Jan, Stejskal Luboš

II.kolo:  Neděle  18.02.2018    15 hodin 

Muži: AFK Častolovice - Sokol Černíkovice   4:4 (1:1)

Branky: Brandejs Jan 3, Neubecker Michael

Sestava: Jedlička J. (46.Jedlička A.) - Přikryl M., Kuhn,Kánský, Slavík - Prchlík (46.Brandejs M.), Přikryl T., Neubecker, Duzbaba - Brandejs J., Kapucián (46.Dostál)

Sobota   16.09.2017   17.00 hodin - mistrovské utkání

Muži:  TJ Slavoj Předměřice n.L - AFK Častolovice   2:1 (1:1)

Branka: Brandejs Michal

Sestava: Jedlička - Novák, Přikryl M., Kánský, Slavík(59.Dostál) - Brandejs J., Kuhn, Přikryl T., Prchlík(77.Huňara) - Brandejs M., Kapucián(46.Junek)

Rozhodčí: Říha Michal, Beránek David, Žerovnický David

I.kolo:  Sobota  10.02.2018    15 hodin 

Muži: AFK Častolovice - Sokol Jaroslav   4:3 (3:1)

Branky: Suchý Aleš 3, Přikryl Tomáš

Sestava: Junek (46.Jedlička) - Prchlík, Přikryl M., Kánský, Dostál - Brandejs J., Přikryl T., Suchý, Duzbaba - Vik, Kapucián

Sobota  09.09.2017   17.00 hodin - mistrovské utkání

Muži:  AFK Častolovice - TJ Velešov Doudleby   1:1 (1:0) 

Branka: Brandejs Jan

Sestava: Jedlička-Přikryl M., Kuhn,Kánský,Slavík-Duzbaba,Přikryl T.,Bartoš(39.Karásek), Kapucián(89.Junek)-Brandejs M.,Brandejs J.

Rozhodčí: Šotek Jan, Styblík Jaromír, Soukup Pavel

Delegát: Haleš Vladan

Sobota  11.11.2017   14.00 hodin - mistrovské utkání

Muži:  AFK Častolovice : TJ Sokol Malšovice  4:0 (0:0)   

Branky: Přikryl Tomáš 2, Bartoš Vladimír, Brandejs Jan

Rozhodčí: Styblík Jaromír, Hron Miroslav, Šotek Jan

Neděle  03.09.2017   17.00 hodin - mistrovské utkání

Muži:  Sokol Provodov - AFK Častolovice   8:1 (3:0)

Branka: Brandejs Jan

Sestava: Junek - Novák, Kuhn, Kánský, Slavík(75.Přikryl M.) - Kapucián(23.Prchlík), Lux, Přikryl T.(35.Karásek), Duzbaba - Barndejs J., Brandejs M.

Rozhodčí: Matějka Jakub, Šiling Karel, Havlík Aleš