obrzek04
obrzek10
obrzek15
obrzek16
obrzek09
obrzek01
obrzek03
obrzek07
obrzek12
obrzek11
obrzek08
obrzek05
obrzek14
obrzek06
obrzek13
obrzek02

21.04.2019 - 16.00 hodin - mistrovské utkání

Muži: FC České Meziříčí - AFK Častolovice    1:4 (0:3)  

Branky: Brandejs Jan 2, Bartoš Vladimír 2

Sestava: Jedlička - Přikryl M., Lux, Bartoš J., Slavík - Prchlík, Kuhn, Přikryl T.(58.Hájek), Lorenc - Brandejs J., Bartoš V.(81.Huňara)

13.04.2019 - 16.30 hodin přátelsky - hřiště Častolovice   

Muži: AFK Častolovice - TJ FC Roveň   4:2 (1 :0)

Branky: 

07.04.2019 - 15.00 hodin přátelsky - hřiště Častolovice   

Muži: AFK Častolovice - SK Solnice "B"   1:3 (1:2)

Branky: Brandejs Jan

23.03.2019 - 15.30 hodin přátelsky   

Muži: TJ Sokol Žďár n.O - AFK Častolovice  1:3 (1:3)

Branky: Duzbaba Petr 2, Brandejs Jan

Sestava: Jedlička - Hájek, Lux, Bartoš J., Slavík - Prchlík, Bartoš V.,Brandejs M., Šimerda - Brandejs J., Duzbaba

Střídal: Huňara M.

Neděle    21.04. 2019    16:00    Č. Meziříčí "B" - Častolovice

Sobota    27.04. 2019    17:00    Rokytnice v O.h. - Častolovice 

Neděle    05.05. 2019    15:00    Voděrady - Častolovice

Neděle    12.05. 2019    17:00    Doudleby n.O. "B" - Častolovice

Sobota    18.05. 2019    17:00    Častolovice - Dobré

Sobota    25.05. 2019    17:00    Roveň - Častolovice

Sobota    01.06. 2019    17:00    Častolovice - Slatina n.Zd.

Sobota    08.06. 2019    17:00    Křovice - Častolovice

Sobota    15.06. 2019    10:15    Častolovice - Vamberk "B"

 

Přátelsky:

23.03.2019    15.00   TJ Sokol Žďár n.O - AFK Častolovice

07.04.2019    15.00   AFK Častolovice - SK Solnice B

13.04.2019    16.30   AFK Častolovice - TJ FC Roveň

Sobota  13.10.2018   14.00 hodin - mistrovské utkání III.třídy

Muži:  AFK Častolovice - FC České Meziříčí "B"  5:0 (4:0)

Branky: Přikryl Tomáš 2, Mráz Petr, Přikryl Miroslav, Bartoš Vladimír 

Sobota  06.10.2018   16.00 hodin - mistrovské utkání III.třídy

Muži:  TJ Baník Vamberk - AFK Častolovice  1:5 (0:1)

Branky: Bartoš Vladimír 2, Kapucián Lukáš, Mráz Petr, Suchý Aleš 

Sobota  29.09.2018   16.30 hodin - mistrovské utkání III.třídy

Muži:  AFK Častolovice - FO Křovice  8:0 (3:0)

Branky: Bartoš Vladimír 3, Suchý Aleš 2, Slavík Michal 2, Přikryl Miroslav 

Sobota  22.09.2018   16.30 hodin - mistrovské utkání III.třídy

Muži:  TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí - AFK Častolovice  2:0 (1:0)

Sobota  15.09.2018   17.00 hodin - mistrovské utkání III.třídy

Muži: AFK Častolovice - TJ FC Roveň   6:0 (4:0) 

Branky: Bartoš Vladimír 2, Kuhn Aleš, Kánský Jan, Suchý Aleš, Lux Martin

Neděle 09.09.2018   17.00 hodin - mistrovské utkání III.třídy

Muži: SK Dobré - AFK Častolovice  2:2 (0:0)  pen. 6:7

Branky: Šimerda Filip, Slavík Michal