obrzek02
obrzek11
obrzek06
obrzek04
obrzek09
obrzek01
obrzek03
obrzek15
obrzek14
obrzek05
obrzek16
obrzek13
obrzek08
obrzek10
obrzek07
obrzek12

Page1

Na sklonku minulého roku, byla poskytnuta společností Škoda Auto a.s. dotace pro AFK Častolovice v celkové výši 120.000,-Kč. Z dotace byly zakoupeny fotbalové dresy pro starší žáky (viz. foto) a sada dresů pro muže. Dále bylo nakoupeno fotbalové vybavení pro mládež a dospělé, které se skládá z fotbalových míčů pro starší přípravku, mladší a starší žáky a muže. 

Více zde:

http://www.ou-castolovice.cz/1060-dotace-od-skoda-auto-a-s-nasemu-fotbalovemu-klubu

Valná hromada AFK Častolovice se koná v úterý 8.5.2018 od 18.00 hodin  RESTAURACE NA HŘIŠTI

PROGRAM VALNÉ HROMADY:

Úvod 
Prezence

Zpráva prezidenta – mládež

Zpráva hospodáře 

Volby do VV

Diskuse 

Usnesení 

 
Všichni členové i hosté jsou srdečně zváni

IV.kolo:  Sobota   10.03.2018    15.00 hodin 

Muži: AFK Častolovice - TJ Sokol Kostelecká Lhota

Branky:

Sestava:

 I.kolo: Sobota       10.02.2018    15 hodin   Častolovice – Jaroslav

II.kolo: Neděle       18.02.2018    15 hodin   Častolovice – Černíkovice 

III.kolo: Sobota     24.02.2018    15 hodin   Solnice – Častolovice  zrušeno

IV.kolo: Sobota      03.03.2018    15 hodin   Častolovice – Borohrádek  přeloženo 

V.kolo:  Sobota      10.03.2018    15 hodin   Kostelecká Lhota – Častolovice

IV.kolo: Neděle      18.03.2018    Čas bude upřesněn   Častolovice – Borohrádek

Page1

Novoroční fotbálek 1.1.2018  15.00 hodin

Sraz v tělocvičně, věci ven i dovnitř

Neděle  20.08.2017   15.00 hodin - Častolovice - mistovské utkání

Starší žáci: FK Kostelec/AFK Častolovice - TJ Lokomotiva Borohrádek  0:7 (0:2)

Rozhodčí: Hrubý Miloš

Sobota   03.06.2017   17.00 hodin - Častolovice

Muži:  AFK Častolovice - Sokol Lukavice


Sobota   03.06.2017   14.00 hodin - Broumov

Mladší žáci "A": Kostelec/Častolovice, Broumov, Nové Město n.M


Sobota   03.06.2017   09.00 hodin - Červený Kostelec

Starší přípravka "A": Kostelec/Častolovice, Olympia, Č.Kostelec, Broumov


Neděle   04.06.2017   09.00 hodin - Doudleby

Mladší žáci "B", "C" Turnaj Ohnišov


Sobota   03.06.2017   09.00 hodin - Kostelecká Lhotaí

Starší přípravka "B": Turnaj  Kostelecká Lhota


Neděle   04.06.2017   09.00 hodin - Častolovice

Mladší přípravka: Turnaj  Častolovice

Sobota   27.05.2017   17.00 hodin - Rokytnice v O.H

Muži:  1.FC Rokytnice v O.H - AFK Častolovice


Neděle   28.05.2017   09.00 hodin - Častolovice

Mladší žáci "A": Kostelec/Častolovice, Třebeš, Třebechovice


Sobota   27.05.2017   09.00 hodin - Častolovice

Starší přípravka "A": Kostelec/Častolovice, Třebechovice, Náchod, Broumov


Neděle   28.05.2017   09.00 hodin - Ohnišov

Mladší žáci "B", "C" Turnaj Ohnišov


Neděle   28.05.2017   09.00 hodin - Kostelec nad Orlicí

Starší přípravka "B": Turnaj  Kostelec nad Orlicí


Sobota   27.05.2017   09.00 hodin - Černíkovice

Mladší přípravka: Turnaj  Černíkovice


Středa   31.05.2017   16.30 hodin - Opočno

Předpřípravka: Turnaj  Opočno

Neděle   21.05.2017   17.00 hodin - Častolovice

Muži:  AFK Častolovice - SK Petrovice


Neděle   21.05.2017   10.00 hodin - Vrchlabí

Mladší žáci "A": Kostelec/Častolovice, Vrchlabí, Dvůr Králové


Neděle   21.05.2017   14.00 hodin - Hradec Králové - Kukleny

Starší přípravka "A": Kostelec/Častolovice, Olympia HK, Náchod, Nové Město


Sobota   20.05.2017   09.00 hodin - Ohnišov

Mladší žáci "B", "C" Turnaj Ohnišov


Neděle   21.05.2017   09.00 hodin - Rokytnice v O.H

Starší přípravka "B": Turnaj  Rokytnice v O.H


Sobota   20.05.2017   09.00 hodin - Častolovice

Mladší přípravka: Turnaj  Častolovice


Středa   24.05.2017   16.30 hodin - Častolovice

Předpřípravka: Turnaj  Častolovice

Sobota   13.05.2017   17.00 hodin - sraz 16.15 hodin - cesta od Borohrádku uzavřena

Muži:  Sokol Žďár nad Orlicí - AFK Častolovice


Sobota   13.05.2017   09.00 hodin - Častolovice

Mladší žáci "A": Kostelec/Častolovice, Jaroměř, Chlumec/RMSK


Neděle   14.05.2017   09.00 hodin - Častolovice

Starší přípravka "A": Kostelec/Častolovice, Č.Kostelec, Náchod, Dobruška/Opočno


Neděle   14.05.2017 - Kostelec nad Orlicí

Mladší žáci "B", "C" Turnaj Kostelec nad Orlicí


Sobota  13.05.2017 - Černíkovice

Starší přípravka "B": Turnaj Černíkovice


Neděle  14.05.2017   09.00 hodin - Vamberk

Mladší přípravka: Turnaj Vamberk


Středa   17.05.2017  - Doudleby nad Orlicí

Předpřípravka: Turnaj  Doudleby nad Orlicí

AFK Častolovice - Týniště B 3:3 (2:3)
Branky: Trejtnar, Kapucián, Šupler

Rychnov nad Kněžnou - Týniště A 4:9

AFK Častolovice - Týniště A 4:4 (2:4)
Branky: Kapucián 2, Šupler, Fabián

Rychnov nad Kněžnou - Týniště B 4:5

AFK Častolovice - Rychnov nad Kněžnou 13:1 (6:1)
Branky: Fabián 4, Cejpek 2, Horák 2, Trejtnar 2, Šupler 2, Keprta

Týniště A - Týniště B 6:1

Pořadí na turnaji:

1. Týniště A             3   2  1  0    19:9     7
2. AFK Častolovice    3   1  2  0    20:8     5
3. Týniště B             3   1  1  1     9:13    4
4. Rychnov n.Kn.      3   0  0  3     9:27    0

Neděle  30.04.2017   14.00 hodin - Častolovice - sraz 13.15 hodin

Muži:  AFK Častolovice - SK Přepychy


Neděle  30.04.2017   09.00 hodin - Broumov

Mladší žáci "A": Kostelec/Častolovice, Broumov, Nové Město n.M


Sobota  29.04.2017   09.00 hodin - Červený Kostelec

Starší přípravka "A": Kostelec/Častolovice, Č.Kostelec, Nové Město, Třebechovice


Pondělí  01.05.2017 - Častolovice

Mladší žáci "B", "C" Turnaj Častolovice


Sobota  29.04.2017 - Doudleby

Starší přípravka "B": Turnaj Doudleby


Neděle  30.04.2017   09.00 hodin - Ohnišov

Mladší přípravka: Turnaj Ohnišov

Sobota  22.04.2017   17.00 hodin - sraz 16.15 v Kostelci n.O

Muži:  FK Kostelec n.O "B" - AFK Častolovice


Neděle  23.04.2017   09.00 hodin - Častolovice

Mladší žáci "A": Kostelec/Častolovice, Třebeš, Třebechovice


Sobota  22.04.2017   09.00 hodin - Častolovice

Starší přípravka "A": Kostelec/Častolovice, Č.Kostelec, Olympia HK, Broumov


Sobota  22.04.2017 - Doudleby

Mladší žáci "B", "C" Kostelec/Častolovice B, Kostelec/Častolovice C, Doudleby, Borohrádek 


Neděle  23.04.2017 - Kostelec n.O.

Starší přípravka "B": Turnaj Kostelec nad Orlicí


Sobota  22.04.2017   09.00 hodin - Vamberk

Mladší přípravka: Turnaj Vamberk