obrzek09
obrzek02
obrzek10
obrzek03
obrzek13
obrzek07
obrzek08
obrzek04
obrzek01
obrzek14
obrzek06
obrzek11
obrzek12
obrzek16
obrzek15
obrzek05

Na sklonku minulého roku, byla poskytnuta společností Škoda Auto a.s. dotace pro AFK Častolovice v celkové výši 120.000,-Kč. Z dotace byly zakoupeny fotbalové dresy pro starší žáky (viz. foto) a sada dresů pro muže. Dále bylo nakoupeno fotbalové vybavení pro mládež a dospělé, které se skládá z fotbalových míčů pro starší přípravku, mladší a starší žáky a muže. 

Více zde:

http://www.ou-castolovice.cz/1060-dotace-od-skoda-auto-a-s-nasemu-fotbalovemu-klubu

Valná hromada AFK Častolovice se koná v úterý 8.5.2018 od 18.00 hodin  RESTAURACE NA HŘIŠTI

PROGRAM VALNÉ HROMADY:

Úvod 
Prezence

Zpráva prezidenta – mládež

Zpráva hospodáře 

Volby do VV

Diskuse 

Usnesení 

 
Všichni členové i hosté jsou srdečně zváni

IV.kolo:  Sobota   10.03.2018    15.00 hodin 

Muži: AFK Častolovice - TJ Sokol Kostelecká Lhota

Branky:

Sestava:

 I.kolo: Sobota       10.02.2018    15 hodin   Častolovice – Jaroslav

II.kolo: Neděle       18.02.2018    15 hodin   Častolovice – Černíkovice 

III.kolo: Sobota     24.02.2018    15 hodin   Solnice – Častolovice  zrušeno

IV.kolo: Sobota      03.03.2018    15 hodin   Častolovice – Borohrádek  přeloženo 

V.kolo:  Sobota      10.03.2018    15 hodin   Kostelecká Lhota – Častolovice

IV.kolo: Neděle      18.03.2018    Čas bude upřesněn   Častolovice – Borohrádek

Page1

Novoroční fotbálek 1.1.2018  15.00 hodin

Sraz v tělocvičně, věci ven i dovnitř

Neděle  20.08.2017   15.00 hodin - Častolovice - mistovské utkání

Starší žáci: FK Kostelec/AFK Častolovice - TJ Lokomotiva Borohrádek  0:7 (0:2)

Rozhodčí: Hrubý Miloš

Sobota   03.06.2017   17.00 hodin - Častolovice

Muži:  AFK Častolovice - Sokol Lukavice


Sobota   03.06.2017   14.00 hodin - Broumov

Mladší žáci "A": Kostelec/Častolovice, Broumov, Nové Město n.M


Sobota   03.06.2017   09.00 hodin - Červený Kostelec

Starší přípravka "A": Kostelec/Častolovice, Olympia, Č.Kostelec, Broumov


Neděle   04.06.2017   09.00 hodin - Doudleby

Mladší žáci "B", "C" Turnaj Ohnišov


Sobota   03.06.2017   09.00 hodin - Kostelecká Lhotaí

Starší přípravka "B": Turnaj  Kostelecká Lhota


Neděle   04.06.2017   09.00 hodin - Častolovice

Mladší přípravka: Turnaj  Častolovice

Sobota   27.05.2017   17.00 hodin - Rokytnice v O.H

Muži:  1.FC Rokytnice v O.H - AFK Častolovice


Neděle   28.05.2017   09.00 hodin - Častolovice

Mladší žáci "A": Kostelec/Častolovice, Třebeš, Třebechovice


Sobota   27.05.2017   09.00 hodin - Častolovice

Starší přípravka "A": Kostelec/Častolovice, Třebechovice, Náchod, Broumov


Neděle   28.05.2017   09.00 hodin - Ohnišov

Mladší žáci "B", "C" Turnaj Ohnišov


Neděle   28.05.2017   09.00 hodin - Kostelec nad Orlicí

Starší přípravka "B": Turnaj  Kostelec nad Orlicí


Sobota   27.05.2017   09.00 hodin - Černíkovice

Mladší přípravka: Turnaj  Černíkovice


Středa   31.05.2017   16.30 hodin - Opočno

Předpřípravka: Turnaj  Opočno

Neděle   21.05.2017   17.00 hodin - Častolovice

Muži:  AFK Častolovice - SK Petrovice


Neděle   21.05.2017   10.00 hodin - Vrchlabí

Mladší žáci "A": Kostelec/Častolovice, Vrchlabí, Dvůr Králové


Neděle   21.05.2017   14.00 hodin - Hradec Králové - Kukleny

Starší přípravka "A": Kostelec/Častolovice, Olympia HK, Náchod, Nové Město


Sobota   20.05.2017   09.00 hodin - Ohnišov

Mladší žáci "B", "C" Turnaj Ohnišov


Neděle   21.05.2017   09.00 hodin - Rokytnice v O.H

Starší přípravka "B": Turnaj  Rokytnice v O.H


Sobota   20.05.2017   09.00 hodin - Častolovice

Mladší přípravka: Turnaj  Častolovice


Středa   24.05.2017   16.30 hodin - Častolovice

Předpřípravka: Turnaj  Častolovice

Sobota   13.05.2017   17.00 hodin - sraz 16.15 hodin - cesta od Borohrádku uzavřena

Muži:  Sokol Žďár nad Orlicí - AFK Častolovice


Sobota   13.05.2017   09.00 hodin - Častolovice

Mladší žáci "A": Kostelec/Častolovice, Jaroměř, Chlumec/RMSK


Neděle   14.05.2017   09.00 hodin - Častolovice

Starší přípravka "A": Kostelec/Častolovice, Č.Kostelec, Náchod, Dobruška/Opočno


Neděle   14.05.2017 - Kostelec nad Orlicí

Mladší žáci "B", "C" Turnaj Kostelec nad Orlicí


Sobota  13.05.2017 - Černíkovice

Starší přípravka "B": Turnaj Černíkovice


Neděle  14.05.2017   09.00 hodin - Vamberk

Mladší přípravka: Turnaj Vamberk


Středa   17.05.2017  - Doudleby nad Orlicí

Předpřípravka: Turnaj  Doudleby nad Orlicí

AFK Častolovice - Týniště B 3:3 (2:3)
Branky: Trejtnar, Kapucián, Šupler

Rychnov nad Kněžnou - Týniště A 4:9

AFK Častolovice - Týniště A 4:4 (2:4)
Branky: Kapucián 2, Šupler, Fabián

Rychnov nad Kněžnou - Týniště B 4:5

AFK Častolovice - Rychnov nad Kněžnou 13:1 (6:1)
Branky: Fabián 4, Cejpek 2, Horák 2, Trejtnar 2, Šupler 2, Keprta

Týniště A - Týniště B 6:1

Pořadí na turnaji:

1. Týniště A             3   2  1  0    19:9     7
2. AFK Častolovice    3   1  2  0    20:8     5
3. Týniště B             3   1  1  1     9:13    4
4. Rychnov n.Kn.      3   0  0  3     9:27    0

Neděle  30.04.2017   14.00 hodin - Častolovice - sraz 13.15 hodin

Muži:  AFK Častolovice - SK Přepychy


Neděle  30.04.2017   09.00 hodin - Broumov

Mladší žáci "A": Kostelec/Častolovice, Broumov, Nové Město n.M


Sobota  29.04.2017   09.00 hodin - Červený Kostelec

Starší přípravka "A": Kostelec/Častolovice, Č.Kostelec, Nové Město, Třebechovice


Pondělí  01.05.2017 - Častolovice

Mladší žáci "B", "C" Turnaj Častolovice


Sobota  29.04.2017 - Doudleby

Starší přípravka "B": Turnaj Doudleby


Neděle  30.04.2017   09.00 hodin - Ohnišov

Mladší přípravka: Turnaj Ohnišov

Sobota  22.04.2017   17.00 hodin - sraz 16.15 v Kostelci n.O

Muži:  FK Kostelec n.O "B" - AFK Častolovice


Neděle  23.04.2017   09.00 hodin - Častolovice

Mladší žáci "A": Kostelec/Častolovice, Třebeš, Třebechovice


Sobota  22.04.2017   09.00 hodin - Častolovice

Starší přípravka "A": Kostelec/Častolovice, Č.Kostelec, Olympia HK, Broumov


Sobota  22.04.2017 - Doudleby

Mladší žáci "B", "C" Kostelec/Častolovice B, Kostelec/Častolovice C, Doudleby, Borohrádek 


Neděle  23.04.2017 - Kostelec n.O.

Starší přípravka "B": Turnaj Kostelec nad Orlicí


Sobota  22.04.2017   09.00 hodin - Vamberk

Mladší přípravka: Turnaj Vamberk

Neděle  16.04.2017   17.00 hodin - Častolovice

Muži:  AFK Častolovice - Sokol Javornice


Neděle  16.04.2017   10.00 hodin - Kostelec nad Orlicí

Mladší žáci "A": Kostelec/Častolovice, Vrchlabí, Dvůr Králové


Neděle  16.04.2017   10.00 hodin - Dobruška

Starší přípravka "A": Kostelec/Častolovice, Dobruška/Opočno, N.Město, Broumov


Sobota  15.04.2017 - Opočno

Mladší žáci "B", "C" : Spartak Opočno, Kostelec/Častolovice B, Kostelec/Častolovice C, Velešov Doudleby


Pátek  14.04.2017 - České Meziříčí

Starší přípravka "B": Turnaj České Meziříčí


Neděle  16.04.2017   09.00 hodin - Albrechtice

Mladší přípravka: Turnaj Albrechtice