obrzek12
obrzek04
obrzek13
obrzek07
obrzek09
obrzek01
obrzek10
obrzek05
obrzek11
obrzek15
obrzek03
obrzek06
obrzek14
obrzek08
obrzek02
obrzek16

Starší přípravka B na úvod sezóny bez bodu

Poprvé nastoupila i starší přípravka reprezentující náš tým v okresním přeboru.

V nelehké pozici se představil náš „B“ tým, který jsme přihlásili do jarní části okresního přeboru starších přípravek. Tým výrazně doplněn hráči z mladší přípravky Kostelce a Častolovic ostudu neudělal a soupeře potrápil. Byť byli někteří protihráči až o tři hlavy vyšší, na výkonu to nebylo znát a zejména duo Lukáš Bolehovský, Marek Horák ukázali, že výška není rozhodující, čemuž napomohla i brankařská opora Filip Vik.

Kostelec/Častolovice – Lípa n. O. 4:5

Kluci dostali během první minuty dvě rychlé branky, z čehož se rychle otřepali a zápas začali rychle dotahovat. Jen pro představu, druhý poločas už naši borci vyhráli 2:0.

Kostelec/Častolovice – Vamberk 0:3

V tomto zápase rozhodovala spíše větší fyzická vyspělost, protože herně nebyl náš tým horší. Podařilo se nastřelit břevno a vytvořit si spoustu brankových příležitostí. Nakonec bohužel bez gólu.

Kostelec/Častolovice – Černíkovice 3:5

Náš asi nejlepší zápas. Kluci dvakrát vedli, pak ale přišly chybičky v obraně a soupeř trestal. Kdyby se přidaly další branky po individuálních akcích Horáka a Bolehovského mohl být zápas ještě zajímavější.

Za předvedené výkony zaslouží všichni pochvalu.

Sestava:

Vik F., Šeda D., Janeček V., Bolehovský L., Horák M., Mikysa J., Nývlt A., Stříteský J., Marek D., Szotek L.