obrzek07
obrzek06
obrzek13
obrzek11
obrzek09
obrzek10
obrzek01
obrzek12
obrzek16
obrzek02
obrzek03
obrzek04
obrzek14
obrzek15
obrzek08
obrzek05

Muži - I.B třída sk.B

Muži I.B 2017/2018

so, 16 čen 2018 17:00

Starší žáci

Nebyla nalezena žádná utkání

Mladší žáci - KP a OP

Nebyla nalezena žádná utkání

Starší přípravka na domácí půdě dvě výhry, jedna prohra

Sobota 08.04.2017   09.00 hodin - Častolovice

Druhé jarní kolo „A“ týmu přineslo dvě vítězství a jednu prohru

V rámci druhého jarního kola se na domácí půdě Častolovic představili soupeři Náchoda, Třebechovic a Broumova. I přes pršlavý týden bylo hřiště perfektně připraveno a mohlo se tak jít do těžkých duelů.

Kostelec/Častolovice – Náchod 9:8

Z naší strany se jednalo o nejlepší zápas v rámci tohoto turnaje. Všichni přistoupili k zápasu zodpovědně, což bylo znát na předvedené hře, která nepostrádala rozehru, kombinaci a pěkné góly. Za tento zápas nebylo celému týmu co vytknout a mohlo se slavit.

Kostelec/Častolovice – Třebechovice 9:6

Jak je již zvykem po vydařeném vstupu přichází pád, což se taky v tomto utkání potvrdilo. Kluci vůbec nezachytili začátek a jen těžko se dostávali do tempa a většinu osobních soubojů prohrávali. Začátek zápasu se tedy vůbec nevyvíjel dobře. Po chvilce naštěstí přišlo zlepšení a soupeře jsme začali postupně přehrávat. Pak přišly i vstřelené branky. Druhý poločas byl již podle našich představ a zápas jsme přivedli do vítězného konce.

Kostelec/Častolovice – Broumov 4:13

V tomto utkání se jednalo spíše o kolaps celého týmu. Nestíhali jsme v rychlosti a agresivitě, i přesto, že soupeř rozhodně nebyl nad naše síly. Celému týmu zkrátka došly síly, což bylo znát na předvedené hře celkovém vítězném odhodlání. Příště bude třeba ukočírovat některé jedince, aby to nejlepší ukázali hlavně v zápase, a ne v době, kdy se má mezi zápasy odpočívat.

Sestavy:

Žežule Matěj, Plocek Michal, Kuzba Tomáš, Micuyčová Iveta, Žežule Jan, Hodný Tomáš, Sládek Václav

Vik Filip, Myšák Václav, Lux Šimon, Šreibr Michael, Páleník Ondřej, Beneš Michal, Horák Marek