obrzek15
obrzek03
obrzek08
obrzek07
obrzek10
obrzek11
obrzek16
obrzek06
obrzek12
obrzek13
obrzek14
obrzek05
obrzek02
obrzek04
obrzek09
obrzek01

Vydařený vstup starší přípravky v krajském přeboru

V neděli odehrála naše starší přípravka Kostelce/Častolovic svůj první jarní turnaj v rámci krajského přeboru.

Turnaj se odehrál na umělé trávě v Dobrušce, která byla hned našim prvním soupeřem.

Kostelec/Častolovice – Dobruška/Opočno 8:11

Klukům v tomto zápase chyběl zápal, rychlejší pohyb a touha po vítězství. Jen těžko jsme se dostávali do šancí a balon byl spíše na kopačkách soupeře. Nebýt agilních Dominika Sejkory a Matyáše Kijonky, jen těžko bychom vstřelili góly. Nakonec tedy prohra o tři góly.

Kostelec/Častolovice – Třebechovice pod Orebem 22:3

Do tohoto zápasu jsme vkročili s daleko větší vervou, kterou již podpořila Iveta Miculyčová, která si ráno ještě stihla splnit povinnosti dívčí koledy. Nasazení bylo již mnohem lepší, přesto chyběla lehkost rozehrávky a vše bylo spíše o bojovnosti. Třebechovice disponují jedním týmem starších hráčů a jedním s těmi mladšími, kde již byl rozdíl znatelnější, proto i takový rozdíl v konečném skóre.

Kostelec/Častolovice – FC Olympie Hradec Králové 8:4

Tento zápas byl asi nejvydařenější, i když rozjezd byl z naší strany opět pomalý a trvalo dlouho, než jsme se dostali do vyššího tempa. Kluci včetně Ivety ale makali a byla již vidět i větší touha po lepším výsledku. Soupeř byl kvalitní a předváděl zejména důrazný fotbal podpořený výrazným hecováním svého trenéra, které již postrádalo sportovního ducha na této mládežnické úrovni. Fotbal je ale především o hře s míčem a gólech, kterých jsme vstřelili více a nakonec zaslouženě vyhráli.

Všechny je nakonec potřeba pochválit za celkem vydařený vstup do jarní části sezony a je třeba podotknout, že nás nečekají jednoduchá utkání.

Sestavy:

Vik F., Kuzba T., Miculyčová I., Horák M., Šreibr M., Beneš M., Páleník O., Hodný T.

Žežule M., Plocek M., Lux Š., Myšák V., Kijonka M., Sejkora D., Žežule J., Szotek L.