obrzek06
obrzek12
obrzek01
obrzek03
obrzek08
obrzek10
obrzek14
obrzek15
obrzek07
obrzek11
obrzek09
obrzek02
obrzek13
obrzek16
obrzek04
obrzek05

Starší přípravka - 3. kolo zimní halové ligy

Výsledky a střelci v posledním turnaji:

„A“čko – Rokytnice       6:0  

Branky: Kijonka 3, Žežule M., Nývlt, Miculyčová

„A“čko - „B“čko             2:1  

Branky: Kijonka 2

„A“čko - Doudleby         3:1  

Branky: Miculyčová, Žežule J., Kijonka

„A“čko - Rychnov          0:0

„A“čko - Borohrádek      3:1  

Branky: Kijonka 2, Žežule J.

„B“čko –  Doudleby       3:0

Branky: Sejkora 2, Beneš

„B“čko - „A“čko            1:2

Branka: Šreibr

„B“čko - Rokytnice       6:0

Branky: Sejkora 3, Beneš 2, Horák

„B“čko - Borohrádek     1:2

Branka: Sejkora

„B“čko - Rychnov         3:7

Branky: Beneš, Hodný, Sejkora

V sobotu 14. 1. 2017 odehrály 2 naše týmy 3. a poslední kolo turnaje v rámci OZHL, které se uskutečnilo tentokrát v Opočně.Menší prostor a těžký futsalový míč působily všem zúčastněným nemalé potíže. Naši borci si ale rychle zvykli a předváděli pěkný kombinační fotbal podpořený vysokým nasazením a okořeněný spoustou branek. Los poslal obě naše mužstva proti sobě již ve skupině. Přítomní diváci byli svědky strhující podívané, v níž si hráči obou týmů nedarovali nic zadarmo a zápas odehráli k plné spokojenosti trenérského týmu. Zbylá utkání ve skupině zvládli kluci a Iveta M. také velmi dobře a postoupili tak do boje o stupně nejvyšší. „B“čko bylo v souboji s Borohrádkem lepším a především fotbalovějším týmem, přesto odešlo smolně poraženo. V posledním zápase s Rychnovem byl k vidění otevřený útočný fotbal, za který i přes porážku kluky chválíme. „A“čko si vytvořilo po doslova vydřené remíze s RK skvělou pozici před závěrečným utkáním s Borohrádkem. V něm sice po několika minutách naši hráči prohrávali, pak se ale projevila obrovská touha po vítězství a neúnavný bojovník Matyáš Kijonka doslova zrežíroval dokonalý obrat. Tímto výsledkem tak byla vyřešena tajenku, kdo že bude vítězem OZHL. Celkem se tedy umístilo „A“čko na 1. místě a „B“čko na 4. místě. Vynikající umístění obou našich družstev!!!

Ani při vyhlašování individuálních cen nezůstali naši hráči stranou. V kategorii dívek si nejvyšší ocenění odnesla Iveta Miculyčová, pravidelným napínáním soupeřových brankových sítí si cenu pro nejlepšího střelce odnesl Mates Kijonka, po drobné korekci byl nebo spíš bude titulem pro nejlepšího hráče oceněn Dominik Sejkora a konečně jako nejlepší brankář byl zvolen Dan Šimon. Další výrazný úspěch!

I přes několik nedokonalostí musíme tuto sérii turnajů hodnotit velice pozitivně. Týmy složené kolem výrazných individualit Domči Sejkory a Matyáše Kijonky odváděly výborné výkony a především jsme u většiny hráčů mohli zpozorovat zlepšení v mnoha herních činnostech, což je to nejpodstatnější !!!