obrzek11
obrzek04
obrzek12
obrzek15
obrzek10
obrzek13
obrzek16
obrzek08
obrzek09
obrzek02
obrzek01
obrzek07
obrzek06
obrzek05
obrzek14
obrzek03

1. kolo   NE  03.09.17   09.00    Doudleby

2. kolo   NE  10.09.17   09.00    Častolovice

3. kolo   NE  17.09.17   09.00    Borohrádek

4. kolo   SO  23.09.17   09.00    Doudleby

5. kolo   NE  01.10.17   09.00    Častolovice

6. kolo   SO  07.10.17   09.00    Kostelec

7. kolo   NE  15.10.17   09.00    České Meziříčí

8. kolo   SO  21.10.17   09.00    Častolovice

9. kolo   NE  29.10.17   09.00    Lípa nad Orlicí

01. kolo   NE   03.09.2017      09.00h      Častolovice  

02. kolo   NE   10.09.2017      09.00h      Česká Skalice  

03. kolo   SO   16.09.2017      09.00h      Rychnov n.K 

04. kolo   SO   23.09.2017      09.00h      Kostelec n.O  

05. kolo   NE   01.10.2017      09.00h      Náchod    

06. kolo   SO   07.10.2017      09.00h      Nové Město n.M  

07. kolo   SO   14.10.2017      09.00h      Kostelec n.O  

08. kolo   NE   22.10.2017      10.00h      Dobruška   

09. kolo   NE   29.10.2017      10.00h      Dobruška   

10. kolo   SO   04.11.2017      14.00h      Rychnov n.K

V soutěži startuje souklubí FK Kostelec n.O/AFK Častolovice

01. kolo   SO   02.09.2017      09.00h      Častolovice  

02. kolo   SO   09.09.2017      09.00h      Kostelec n.O 

03. kolo   NE   17.09.2017      09.00h      Č.Meziříčí 

04. kolo   NE   24.09.2017      09.00h      Kostelec n.O   

05. kolo   NE   01.10.2017      09.00h      Rychnov n.K    

06. kolo   NE   08.10.2017      09.00h      Kostelec n.O  

07. kolo   NE   15.10.2017      10.00h      Nové Město n.M  

08. kolo   NE   22.10.2017      09.00h      Častolovice   

09. kolo   SO   28.10.2017      09.00h      Týniště n.O  

10. kolo   SO   04.11.2017      09.00h      Častolovice

V soutěži startuje souklubí FK Kostelec n.O/AFK Častolovice

02.kolo  SO  19.08.2017   17.00    Baník Vamberk – AFK Častolovice

03.kolo  NE  27.08.2017   17.00    AFK Častolovice – SK Třebechovice

04.kolo  NE  03.09.2017   17.00    Sokol Provodov – AFK Častolovice

05.kolo  SO  09.09.2017   17.00    AFK Častolovice – TJ Velešov Doudleby n.O

06.kolo  SO  16.09.2017   17.00    TJ Slavoj Předměřice – AFK Častolovice

07.kolo  NE  24.09.2017   16.30    AFK Častolovice – SK Solnice

08.kolo  NE  01.09.2017   16.30    SK Albrechtice – AFK Častolovice

09.kolo  NE  08.10.2017   16.00    AFK Častolovice – TJ Spartak Opočno

10.kolo  NE  15.10.2017   16.00    AFK Častolovice – SK Česká Skalice

11.kolo  NE  22.10.2017   14.00    TJ Sokol Lípa n.O – AFK Častolovice

12.kolo  SO  28.10.2017   14.30    AFK Častolovice – TJ Velké Poříčí

13.kolo  SO  04.11.2017   14.00    FC České Meziříčí – AFK Častolovice

01.kolo  SO  11.11.2017   14.00    AFK Častolovice – TJ Sokol Malšovice

02.kolo   20.08.2017   15.00   Kostelec/Častolovice - TJ Lokomotiva Borohrádek

03.kolo   26.08.2017   14:45   Rokytnice/Vamberk - Kostelec/Častolovice

01.kolo   30.08.2017   15:30   TJ Tatran Hostinné - Kostelec/Častolovice

04.kolo   03.09.2017   15:00   Kostelec/Častolovice - TJ Baník Žacléř

05.kolo   10.09.2017   14.30   Roudnice/Kunčice - Kostelec/Častolovice

06.kolo   17.09.2017   15.00   Kostelec/Častolovice - Slavia HK/Malšova Lhota

07.kolo   23.09.2017   14.30   TJ Velké Poříčí - Kostelec/Častolovice

15.kolo   28.09.2017   15.00   Kostelec/Častolovice - TJ Dvůr Králové nad Labem

08.kolo   01.10.2017   15.00   Kostelec/Častolovice - TJ Sokol Hořiněves

09.kolo   07.10.2017   13.30   Dobruška/Opočno - Kostelec/Častolovice

10.kolo   14.10.2017   15.00   Kostelec/Častolovice - FK Černilov

11.kolo   21.10.2017   13.00   SK Třebechovice pod Orebem - Kostelec/Častolovice

12.kolo   29.10.2017   12.30   SK Solnice - Kostelec/Častolovice

13.kolo   05.11.2017   14.00   Kostelec/Častolovice - SK Týniště nad Orlicí

14.kolo   11.11.2017   09.30   Nová Paka/Stará Paka - Kostelec/Častolovice

V soutěži startuje souklubí FK Kostelec n.O/AFK Častolovice

Domácí zápasy starší hráči spojeného mužstva AFK Častolovice/FK Kostelec odehrají na hřišti v Častolovicích.