obrzek05
obrzek11
obrzek03
obrzek09
obrzek08
obrzek15
obrzek04
obrzek16
obrzek10
obrzek02
obrzek14
obrzek07
obrzek06
obrzek13
obrzek01
obrzek12

1. kolo   SO  31.09.19   09.00    Černíkovice

2. kolo   NE  08.09.19   09.00    Černíkovice

3. kolo   SO  14.09.19   09.00    Solnice

4. kolo   SO  21.09.19   09.00    Doudleby

5. kolo   SO  05.10.19   09.00    Doudleby

6. kolo   SO  12.10.19   09.00    České Meziříčí

7. kolo   NE  20.10.19   09.00    České Meziříčí

8. kolo   SO  26.10.19   09.00    Borohrádek

9. kolo   SO  02.11.19   09.00    Lípa nad Orlicí

 

V sezóně 2019/2020 bude toto mužstvo hrát soutěže jako souklubí FK Kostelec/AFK Častolovice

Neděle   01.09.  Černíkovice 

Neděle   08.09.  Opočno

Sobota   14.09.  Sopotnice

Sobota  21.09.  České Meziříčí

Sobota   05.10.  Borohrádek

Neděle   13.10.  Kostelec

Sobota   19.10.  Sopotnice 

Neděle   27.10.  České Meziříčí 

Neděle  03.11.  Černíkovice

 

01.kolo   28.08.2019   17.30   Kostelec/Častolovice - TJ Lokomotiva Borohrádek

04.kolo   31.08.2019   11:30   Předměřice/Hoříněves - Kostelec/Častolovice

05.kolo   08.09.2019   10:30   Kostelec/Častolovice - Rychnov nad Kněžnou 

03.kolo   11.09.2019   17:00   Kostelec/Častolovice - Třebechovice/Černilov

06.kolo   15.09.2019   10.30   Kostelec/Častolovice - Baník Vamberk

02.kolo   21.09.2019   14.00   TJ Velké Poříčí - Kostelec/Častolovice 

07.kolo   23.09.2019   10.00   SK Týniště nad Orlicí - Kostelec/Častolovice

08.kolo   28.09.2019   10.00   TJ Lokomotiva Borohrádek - Kostelec/Častolovice

09.kolo   06.10.2019   10.30   Kostelec/Častolovice - TJ Velké Poříčí

10.kolo   12.10.2019   13.00   Třebechovice/Černilov - Kostelec/Častolovice

11.kolo   20.10.2019   10.30   Kostelec/Častolovice - Předměřice/Hoříněves

12.kolo   26.10.2019   09.00   Rychnov nad Kněžnou - Kostelec/Častolovice

13.kolo   02.11.2019   11.45   Baník Vamberk - Kostelec/Častolovice

14.kolo   10.11.2017   10.30   Kostelec/Častolovice - SK Týniště nad Orlicí

V soutěži startuje souklubí FK Kostelec n.O/AFK Častolovice

Domácí zápasy starší hráči spojeného mužstva AFK Častolovice/FK Kostelec odehrají na hřišti v Častolovicích.

01. kolo   SO   31.08.2019      09.00h      Týniště nad Orlicí   

02. kolo   SO   07.09.2019      09.00h      Rychnov nad Kněžnou

03. kolo   NE   15.09.2019      09.00h      Vamberk  

04. kolo   SO   21.09.2019      09.00h      Kostelec n.O   

05. kolo   NE   06.10.2019      09.00h      Třebechovice     

06. kolo   SO   12.10.2019      09.00h      Týniště nad Orlicí   

07. kolo   NE   20.10.2019      09.00h      Vamberk   

08. kolo   NE   27.10.2019      09.00h      Rychnov nad Kněžnou    

09. kolo   NE   03.11.2019      09.00h      Kostelec nad Orlicí   

10. kolo   NE   10.11.2019      09.00h      Vamberk

 

V soutěži startuje souklubí FK Kostelec n.O/AFK Častolovice

01. kolo   NE   01.09.2019      10.00h      Opočno  

02. kolo   NE   08.09.2019      09.00h      Solnice   

03. kolo   SO   14.09.2019      09.00h      Častolovice  

04. kolo   NE   22.09.2019      09.00h      Třebechovice   

05. kolo   NE   06.10.2019      09.00h      Solnice     

06. kolo   SO   12.10.2019      09.00h      Častolovice   

07. kolo   SO   19.10.2019      09.00h      Borohrádek   

08. kolo   NE   27.10.2019      09.00h      Častolovice    

09. kolo   NE   02.11.2019      10.00h      Dobruška - UMT    

10. kolo   SO   09.11.2017      09.00h      Solnice

 

V soutěži startuje souklubí FK Kostelec n.O/AFK Častolovice