Muži - Okresní přebor Rychnovska

Muži A

so, 18 bře 2017 15:00

Mladší žáci - OP, KP sk.D

Mladší žáci kraj

so, 05 lis 2016 12:00

Mladší žáci kraj

so, 05 lis 2016 11:00

Mladší žáci kraj

so, 05 lis 2016 10:00

Mladší žáci okres

ne, 30 říj 2016 10:40

Mladší žáci okres

ne, 30 říj 2016 10:40

Mladší žáci okres

ne, 30 říj 2016 09:50

Mladší žáci okres

ne, 30 říj 2016 09:00

Mladší žáci okres

ne, 30 říj 2016 09:00

Mladší žáci kraj

so, 29 říj 2016 10:00

Mladší žáci kraj

so, 29 říj 2016 09:00

Mladší žáci okres

ne, 23 říj 2016 10:40

Mladší žáci okres

ne, 23 říj 2016 10:40

Mladší žáci okres

ne, 23 říj 2016 09:00

Mladší žáci okres

ne, 23 říj 2016 09:00

Mladší žáci kraj

so, 22 říj 2016 11:00

Přípravka - mladší OP, starší KP sk.C

Starší přípravka kraj

ne, 06 lis 2016 11:40

Starší přípravka kraj

ne, 06 lis 2016 10:20

Starší přípravka kraj

ne, 06 lis 2016 09:00

Starší přípravka kraj

ne, 30 říj 2016 12:20

Starší přípravka kraj

ne, 30 říj 2016 11:00

Starší přípravka kraj

ne, 30 říj 2016 09:00

Starší přípravka kraj

ne, 23 říj 2016 11:40

Starší přípravka kraj

ne, 23 říj 2016 10:20

Mladší přípravka okres

ne, 23 říj 2016 10:20

Mladší přípravka okres

ne, 23 říj 2016 09:40

Starší přípravka kraj

ne, 23 říj 2016 09:00

Mladší přípravka okres

ne, 23 říj 2016 09:00

Starší přípravka kraj

ne, 16 říj 2016 13:20

Starší přípravka kraj

ne, 16 říj 2016 12:00

Starší přípravka kraj

ne, 16 říj 2016 10:00

Muži AFK na facebooku

St. přípravka na facebooku

Okresní přebor - muži

# Tým Z Body
1 AFK Častolovice 13 34
2 Sokol Javornice 13 32
3 FC Zdelov 1963 13 25
4 Sokol Žďár n.O 13 25
5 Sokol Lukavice 13 25
6 FK Kostelec n.O B 13 22
7 Lokomotiva Borohrádek 13 22
8 Sokol Kostelecká Lhota 13 21
9 SK Přepychy 13 16
10 Sokol Křivice 13 16
11 Sokol Deštné v O.H 13 15
12 SK Petrovice n.O 13 9
13 1.FC Rokytnice v O.H 13 7
14 FC České Meziříčí B 13 4

Krajský přebor MŽ sk.D

# Tým Z Body
1 Nové Město 25 56
2 Kost/Čast A 25 50
3 Slovan Broumov 26 48
4 Spartak Rychnov 26 45
5 Týniště n. Orl. 25 30
6 Baník Vamberk 27 28
7 České Meziříčí 26 5

Okresní přebor MŽ

# Tým Z Body
1 Borohrádek 22 40
2 Dobr/Opoč 23 38
3 Kost/Čast C 23 37
4 Kost/Čast B 23 34
5 Doudleby 22 26
6 Ohnišov 23 12

Krajský přebor SP sk.C

# Tým Z Body
1 Spartak Rychnov 30 85
2 Sokol Třebeš 30 65
3 Černilov 30 56
4 Kost/Čast 30 41
5 Dobruška/Opočno 30 39
6 Nové Město 30 35
7 Trutnov/Žacléř 30 21
8 Třebechovice 30 12

Okresní přebor MP

# Tým Z Body
1 Týniště n. Orl. 24 65
2 Borohrádek 24 58
3 Ohnišov 24 53
4 Spartak Rychnov B 24 43
5 AFK Častolovice 24 40
6 Baník Vamberk 24 38
7 Černíkovice 24 29
8 Kostelec n. Orl. B 24 29
9 Doudleby 24 21
10 České Meziříčí 24 21
11 Kostelec n. Orl. A 24 13
12 Spartak Rychnov A 24 2